Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tud unatkozni egy 16+...

Hogy tud unatkozni egy 16+ éves ember?

Figyelt kérdés
Nyilván a börtönben vagy a buszon ha nincs nála semmi telefon vagy bármi. De hogy valaki hazaért suliból és nincs mit csinálnia az hogy lehet? Jó az megértem hogy éppen nincsen szórakozási lehetősége, de az életben mindig van valami amit el kell végezni. Én 12 éves korom után soha nem volt hogy unatkoztam volna, csak olyan volt hogy szórakozni vágytam volna, de olyan dolgokat kellet csinálnom amihez nem volt kedvem se erőm/energiám.
2017. nov. 22. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne tudna??

Én mondjuk soha nem unatkoztam, mindig annyi dolog érdekelt, hogy inkább az ellenkezője volt a baj, hogy rengeteg dologra soha nem jutott időm. De akinek kevésbé szerteágazó az érdeklődési köre, és nem vele csináltatja a fél szomszédság a ház körüli munkákat, azért nem olyan sci-fi elképzelni, hogy bizony könnyen lehet, hogy unatkozhat.

2017. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom... sosem értettem. Én ugyan 31 éves vagyok, nem származom gazdag családból, sőt, inkább alsó-középosztálybeliből, de nem emlékszem egyetlen pillanatra sem, hogy unatkoztam volna életem során. 15 évesen lett mobiltelefonom és számítógépem, és 19 évesen lett internetem :D Előtte? Rajzoltam, modelleztem, olvastam, tévéztem, zenét hallgattam, haverokkal lógtunk, fociztunk, kirándultunk, bélyeget gyűjtöttünk, bicajoztunk, biciklit szereltünk-tuningoltunk, gyújtogattunk, kísérletezgettünk (füstbomba :D), rosszalkodtunk... néha belegondolok, hogy sokkal több mindent csináltam 20 éve gyerekként, mint most felnőtt fejjel :D Pedig most sem unatkozom soha, főleg, hogy családom van.
2017. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer egy ember azt mondta: "Intelligens ember nem unatkozik."
2017. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!