Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Forgalmi vizsga miatt felesleg...

Forgalmi vizsga miatt felesleges idegeskedni, úgyis buktatják az embereket legelőször?

Figyelt kérdés
Napokon belül megyek, és még az előző órámon is csináltam egy olyat hogy a körforgalomban nem húzódtam ki szélre ahogy hagytam el azt, megkaptam hogy majd ha egyedül vezetek úgy csinálom ahogy akarom, de ezért már megbuktam volna.
2018. nov. 1. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon ritkán megy át az ember elsőre.

De egyébként én úgy vagyok vele, hogy felesleges idegeskedni a dolgokon ameddig van elég pénzed. Ha van pénzed, akkor addig fizeted az órákat és a vizsgákat, amíg meg nem lesz, a végén maximum profin megtanulsz vezetni.

2018. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
És átmentem elsőre mindenből és még csak plusz órát sem vettem 1 db-t sem. Aki hagyja magát, csak azt lehet megszivatni
2018. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem már azért megb*sztak, mert itt hajtottam ki, és a járdasziget túloldalán éppenséggel lelépett egy gyalogos.

Hiába volt közte járdasziget, meg jött lassan és én éppen már a zebrán hajtottam át mikor lelépett, ez akkor is azonnali bukás volt.


Második vizsgán meg lehúztam az oktatókocsit a padkán, nem mentem fel rá, csak súroltam. Szerintem ez nagyobb hiba volt, de még hibapontot se kaptam érte folytathattam a vizsgát. Végül másodikra sikerült.

2018. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

bocsi a link lemaradt. :D


[link]

2018. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2018. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem buktattak meg elsőre, pedig Budapesten vizsgáztam (Virágpiac). Biztos vannak engedékenyebb meg szigorúbb vizsgáztatók, de ha nem adsz rá okot hogy megbuktassanak, akkor nem fognak...
2018. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#1

Örülnék, de inkább meglepődnék ha elsőre sikerülne, a tételtől és a vizsgáztató emberségességétől függően.

Azért van egy anyagi határa a dolgoknak, míg más borítékba adja a pénzt és átmegy, addig újból kérni az időpontot, addig járni órákra, elég frusztráló, győzni ideggel.

2018. nov. 1. 21:00
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, nem akarok durva lenni, de azért lássuk be, hogy konkrétan az ÉLETED múlik rajta, hogy mennyire tudsz vezetni.

Biztos van értelme borítékozni és nem megfelelő tudással kimenni a forgalomba?

2018. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes közeli ismerősöm átment elsőre rajtam kívül. :( De nem szomorkodom, másodjára simán átengedtek. Biztos, hogy nagyban függ a vizsgabiztostól is.
2018. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Akkor buktatnak, ha okuk van rá. Persze könnyebb utólag (és esetedben előre) a VB-ra fogni.
2018. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!