Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nasz Dani vélemények?

Nasz Dani vélemények?

Figyelt kérdés
Ő egy youtuber. Tiszeretitek őt? Miért?

2020. jan. 20. 21:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
71%
Idegesítő, próbál mindig valami meghatót, "jópofát" belökni, az öccsét is ezért szerepelteti. A videók minősége tartalmilag és technikailag is alacsony színvonalúak, de ennek ellenére sikeres, mert a Facebook-Youtube-Tiktok stb oldalakon folyamatosan löki a contentet. Nem nézem egy videóját se, néha belöki az arcomba, de azért se nyitom meg.
2020. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem nézed a videóit, akkor honnan tudod hogy milyen?! :)

Igaz hogy nem a legminőségibb tartalmat gyàrtyja, viszont nagyon sok youtube-er példàt vehetne róla.

Őszinte, és szívét-lelkét beleadja a videóiban.

2020. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A sulis videói jók, viszont az öccsei megbánnak majd 1-2 dolgot
2020. jan. 20. 22:04
 4/36 anonim ***** válasza:
50%

Katasztrófa színvonal, és nem veszi észre magát.

Próbál ilyen vicces szituációkat elszínészkedni, úgy hogy színészi képessége a nullánál is kevesebb, de ugyan ez a humorérzékéről is elmondható. Annyira cringe az egész, hogy az elmondhatatlan. De nem is ez a legrosszabb az egészben, hanem hogy a nézőközönsége mondjuk ilyen átlag 8-12 éves korosztály, és ennek a közönségnek tesz fel gambling tartalmat. Nem tudom eldönteni hogy ennyire leszarja a társadalmi felelősségét(per annak elmulasztását), vagy annyira sötét hogy az egészet fel sem fogja. Ezen sem lepődnék meg. Minősíthetetlen amit csinál.

2020. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%

Bírom a videóit, mert tök jó szűrük. A humormentes, 1 bites emberkék nézik és osztogatják.

Amúgy igénytelen és gyenge az egész. De, tényleg. Amikor nekiállt videózni, pár cucca szembejött velem facén. Szegény gyerek beszélni sem tudott normálisan, már akkor lejárt poénokat erőltetett és ilyesmik. Az, hogy ilyenekre igény van itthon, gyönyörűen megmutatja a szintet...

2020. jan. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
2-es: Onnan tudom, mert az állandó online jelenléte miatt azért találkoztam tartalmaival. Bőven elég volt :D
2020. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem vicces. Többféle karaktert ugyanazzal a hanggal ad elő, színészi tehetség nincs és nem is fejlődött.
2020. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
73%

Tényleg mostmár nekem is elég.

Folyamatosan tanulok, minden szünetben diákmunkán gürizek hogy meglegyen valami kis pénzem és azzal szembesülök hogy ilyen tartalmat gyártó videósok mutatgatják be többszázezres gépeiket, dubaiba megy meg 5-6 milliós kocsit vesz.Irigy lennék rá? Igen, sajnos az mert azzal hogy elénekeltette a kisöccsével a nézését meg a járását meg egyéb trash tartalmakkal így meggazdagodott.És nem rá vagyok emiatt mérges, hanem arra hogy erre van igény.Ettől függetlenül egy kedves személyiség aki megpróbálta ezt, kitartó volt és valamiért a "munka meghozta gyümölcsét".

2021. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
73%
Azt a videóját én is láttam amikor Audit vett magának ami nem 2 ft. Ilyeneket írtak hogy megérdemelte meg ez meg az pedig nem dolgozik. Az hogy feltesz youtubra videókat és semmi tartalom mögötte mint mondjuk a Fekete Miklós videóknál hogy mutat olyan dolgokat amihez ért és ebből csinál tartalmakat. De az hogy probál vicces videókat készíteni amiben semmi vicces nincs én azt nem tudom hova tenni. ÉS ebből lett pénze? Más meg örül ha kemény munkával gondolok itt a tűzoltókra meglesz nekik 5 év múlva egy kis opelre pénzük és annyi és közben meg életeket mentenek. Igazságtalan egy világ.
2021. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Kereslet kínálat.


Ha senkit nem érdekelne hogy a Youtubeon előadja a fogyatékosságát, akkor nem keresne ennyit belőle. De igény van rá.

2021. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!