Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek lefeküdni aludni mert...

Félek lefeküdni aludni mert tegnap rémálmom volt hogy egy ufó üldözött és nagyon rossz érzéssel ébredtem. Egyedül lakom és félek :S Mit tegyek hogy megnyugodjak? 20f

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz lefekvés előtt rajzfilmet.
2020. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 20l lennel atmennek betakargatni
2020. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tyű velem ez kisebb koromban volt, de durvábban megrázott a dolog, és vissza is tért az a rémálom, bár hetekkel, hónapokkal később. Én elalvás előtt mindig TVzek, főleg mert különben hangokat hallanék és nem aludnék egész este. Rémálom ellen nemtudom jó-e, de nekem eddig csak TV nélkül volt kb rémálmom. Mondanám a tudatos álmodást, de azt sok idő elsajátítani.
2020. jan. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra hogy a nyikorogva résnyire nyillik az ajtó,majd a sötétben három tűzpiros szempár villan fel és elindul feléd miközben hörög-morog,és amikor épp hátrafordulnál megnézni mi az már az űrhajón száguldasz az idegenek bolygója felé mint kisérleti alany.



Remélem segitetem

2020. jan. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nőjj fel. Én 20 évesen már nős voltam és két helyen dolgoztam. Rossz álmok, pff. Örültem volna neki, mert azt jelentette volna, hogy alszok.
2020. jan. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Álmodj a kezedbe egy lézerpuskát, és lődd szét.
2020. jan. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is: örülj neki hogy egyedül laksz.


Másodszor: Ha ennyire felzaklatott a dolog, hallgass lefekvés előtt valami nyugodt zenét, esetleg klasszikusokat. Nekem mindig beválik, könnyebben alszom el tőle.

2020. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat, a rajzfilm segített és a zenét ma kipróbálom! :)


" Ha 20l lennel atmennek betakargatni "


Ezen ne múljék xD Csak semmi ßuzulás :D

2020. jan. 23. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban apám hazahozott egy elemlámpát, aminek lehetett váltani a színét, zöld piros, illetve többféle üzemmódja volt. Pont aznap este egy iszonyatosan nagy fényjáték kíséretében kigyulladt egy elektromos elosztó berendezés kb 1 km-re. Be voltam sz.rva, hogy itt vannak az ufók a zseblámpámért. Azóta félve használtam, mai napig is félelemmel tölt el annak a nagy bumszli fröccsöntött műanyagnak az emléke.
2020. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!