Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Schubert Norbi testszégyenítés...

Schubert Norbi testszégyenítést követtett el?

Figyelt kérdés
Szerintetek testszégyenített, vagy nem testszégyenített?

2020. jan. 23. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szépen kérlek kedves kérdező hagyd abba ezeket a Norbis kérdéseket már lassan idegesítő és unalmas is,tudom hogy te teszed fel ezeket a kérdéseket hogy honnan azt nem árulom el de nagyon könnyű kitalálni.
2020. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan senkiről nem beszélt, úgyhogy nem szégyenített senkit. Általánosságban beszélt, lehet hogy kicsit erősen fogalmazott, de nem teljesen hülyeség maga az üzenet(főleg a reakciókhoz képest).
2020. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Már nagyon unalmas hogy naponta 10 külön kérdés erről szól
2020. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Köznyelvben malacgyalázást🐷
2020. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem ez lenne az első eset. Folyamatosan ezt csinálja.
2020. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha Jóska a kocsmában előadja ugyanezt a szöveget, senkit nem érdekel. Ha Norbi, akkor fellángol az egész ország.

Komolyan nem értem az embereket. Ez a fickó nem most járatta le magát, hanem már nagyon sok éve. Aki nem hiszi, érdemes utánanézni pár régebbi, hasonlóan zseniális tudományos kijelentésének. Kétlem, hogy párkapcsolati szakértőnek hitelesebb lenne, mint vegyésznek, vagy biológusnak. Nem ért semmihez, mégis isszák a szavait, most meg megint rajta az ország szeme.

Ennek kb annyi értelme van, mint azon háborogni, hogy Fekete Pákó nem tud magyarul.

2020. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaaah igen.... Norbi testszégyenített.... Az a sok epmathic-fighter meg, aki Réka képein röhögnek, meg a sportos nőket gúnyolják az tök rendben. Az ilyen kijelentések, hogy: semmi melle, nincs segge.... Mert egy nő ugye segg, csöcsök meg egy vagy két lyuk...

Az a baj, hogy nem a hím sovinizmusán háborodtak föl az emberek, hogy szerinte csak nőknek kell tenni a kapcsolatért, meg a nő kB egy darab hús aki a férfi kedvtelésére lett teremtve, hanem azon, hogy le lettek dagadtozva akik dagadtak...

Nekem csupa-csupa olyan ismerősöm osztogatott a "dagadt a szép" meg "sportos nők testszégyenítését" célzó posztokat, akik iszonyú lusták és nem mellesleg dagadtak.

Ha bárki szerint ez így oké, hát... Vannak bajok...

2020. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha kérhetném, akkor itt a kérdésem alatt legalább mellőzzük a testszégyenítést....
2020. jan. 25. 21:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, hogy Brian-t idézzem a Family Guyból: "én olyan liberális vagyok hogy körbe forgok"....

Nos én minden körülmények között olyan emancipált femináci vagyok, hogy körbe forgok.... És soha eszembe nem jutna bárkit amiatt bántani, leszólni, nyilvánosan/személyesen megalázni, mert ilyen vagy olyan....

De egy valamit tisztázzunk: a túlsúly nem egyszerűen esztétikai kérdés, és az emberek szembesítését testszégyenítésképpen beállítási (úgy hogy vele párhuzamba fitt emberek testét meg becsmérlik) óriási baromság és képmutatás!

Nah nyilván nem egy olyan kőbuta barom mondja meg, mint Norbi, és ne olyan kontextusban, ahogyan azt tette, ugyanis itt a kontextus volt borzasztó ocsmány.

De sajnos nem hazudott nagyot! Attól viszont, hogy vannak férfiak/kapcsolatok amikre nagyon is igaz attól még ez nincs rendben, ezt a gondolkodást muszáj becsmérelni. A bajom egyedül az, hogy itt mindenki a testszégyenítésen van kiakadva, és tulajdonképpen az a közvélemény konzekvenciája, hogy Norbi kapja be, szép vagy kövéren is. Igen, lehetsz szép, igen, imádhat a párod így is, igen Norbi kapja be, de a túlsúly akkor sem oké! Emiatt nem rosszul kell magad érezni, meg sértettek, meg testszégyenítettnek.... Egyszerűen legyen önkritika az emberekben, és ha valami nem okés, azon meg kell tanulni változtatni! Kész, ezen nincs mit szépíteni, a túlsúly nem természetes állapot és nem lenne szabad hagyni, hogy bárki is ezt érezze!

Viszont azzal egyet értek, hogy sokat kell még fejlődnie a társadalomnak ahhoz, hogy ezt ne megvetéssel, hanem segítségnyújtással kezelje, és a túlsúllyal küzdők ne bántásképpen érzékeljék a helyzetet, hanem tettrekészséggel reagáljanak.

2020. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es, pontosan egyetértek! És érdekes, hogy a sok felháborodott kommentelő számára, az már nem testszégyenités, amikor Rékát becsmérlő képeket osztanak meg, meg hogy milyen lófeje van stb...jaaaa, hogy ezt csak a kövérekkel nem szabad!
2020. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!