Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "divat" becsmérelni,...

Miért "divat" becsmérelni, sárba taposni a kövér nőket?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom,hogy a túlsúlyos nők nagy részének nulla az önbizalma. Nem csodálom,mert úton útfélen cikizik őket.Ezek után nehezen hiszik el,hogy vannak férfiak,akiknek éppen ők tetszenek.Sajnálom,hogy sokan nem törődnek a lelki világukkal,és sértegetik őket.Biztosan azért irritál engem,mert én vonzódom az extra nagy hölgyekhez.

2020. jan. 23. 15:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Unalmas már ez a téma. Senki nem fikázza a kövér nőket, sem a kövér pasikat. Ha valakinek vörös haja van vagy kopaszodik, azt sem fikázza senki.
2020. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Mert nálunk divat MINDENKIT megszólni. És itt most nem arról beszélek, hogy pl a kövér nő panaszkodik, hogy nem érzi jól magát így, de nem tesz semmit a fogyásért, hanem arról, hogy sokan egyszerűen feljogosítva érzik magukat arra, hogy bàrkinek bármikor bármiféle kérés nélkül beleszólhassanak az életébe.
2020. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem cikizik többet őket, mint pl. a melegeket, a 45 év felett szülő nőket, az otthon, szülőkkel együtt lakó 30 felettieket és még lehetne sorolni.


Egyébként kövérnek lenni nem egy jó poén, sokkal nehezebb minden szempontból az élet.


Azért került ez manapság jobban terítékre, mert a világ népessége egyre inkább elhízott és valljuk be, az egészségünk nem nagyon tolerálja ezt az állapotot.

2020. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Másnak is alacsony az önbizalma ne izgulj. A vékony lányoknak, az alacsony férfiaknak, azoknak akik instán mutogatják magukat, akiknek nincs lakásuk vagy autójuk, stb. Bántani pedig mindenkit bántanak valamiért, de a túlsúly pont egy olyan dolog amin lehet változtatni néhány hónap munkával és kitartással.
2020. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Biztos igaz,hogy másokat is bántanak,akik elütnek az átlagtól. Csak mivel nagyon vonzódom a túlsúlyos hölgyekhez ez bosszant leginkább.
2020. jan. 23. 15:42
 6/24 anonim ***** válasza:
Mindig is "divat" volt leszólni azt, aki nem felel meg a mindenkori ideálnak.
2020. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

"Miért "divat" becsmérelni, sárba taposni a kövér nőket?"


Egyreszt senki sem becsmerel senkit, masreszt a kover nok is eloszeretettel nevezik a sovany noket "anorexias xardarabnak", szoval senki sem szent.

2020. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Aki kövér, azt azzal cikizik, aki kopaszodik, amiatt, a szeplőset meg a szeplői miatt, én vékony vagyok, engem ropiznak. Mindenkin megfogják találni a támadási felületet.
2020. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%
A fogyasztói társadalom sokat rá tesz erre. Szóval ennek köszönhető. Pénz és külső. És egyéb drága tárgyak.
2020. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
#14 Jé. Egy pszichopata. Most gondolom élvezed hogy belerúghatsz a másikba. Gondolom rossz gyermekorod volt,vagy a családtagjaid között is vannak elcseszett pszichopaták?😂 Ki bántott téged? Mesélj.
2020. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!