Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha több vagyonhoz jutottam,...

Ha több vagyonhoz jutottam, mint amennyit 3 élet alatt el tudnék költeni, mi a legjobb módja annak, hogy segítsek másokon?

Figyelt kérdés
Gondolok olyasmikre, hogy nem halat kell adni az embereknek, hanem megtanítani őket halászni.
2020. jan. 23. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Teremts munkahelyeket

Vagy olcsobb gyermekmegörzöket (magànovihoz szinte semmi nem kell, csak par szakkepzett ovonö meg hàz)vagy nyari szünetekre tàborokat hogy tudjanak dolgozni a szülök

Hiany van nevelöszülökböl, toborozz teremts ingatlanokat ahhoz hogy esélye legyen az àrvàknak is

2020. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Váltsd le az oktatási minisztert...
2020. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván a legjobb megoldás pénzügyi tanácsadó helyett gyakorikérdéseken (kamu)kérdést kiìrni. Az már mindennek a legalja ha valaki névtelenül névtelen emberek előtt vakít a nem létező vagyonával. És előfordul hogy valaki hozzájut egy vagyonhoz de az nem itt fog kérdezősködni
2020. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos, hogy rengeteg pénzt adnék például leukémiás, vagy daganatos bejegyzett alapítványoknak. Azok akiknek ilyen betegségük van, nem azért nem dolgoznak mert nem akarnak, hanem mert gyakran nem is mehetnek közösségbe.
2020. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

1.vagyok

Amiket irtam ahhoz nem elég a vagyon, mérhetetlen fontos az elhivatottság is.

De hogy az neked mi azt neked kell tudni milyen ügyet tudsz a sziveden is vinni mert kell a hit és kitartàs is.

2020. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Nézz utána a Bagázsnak, ők mélyszegény embereknek szerveznek oktatást (főleg cigánytelepeken).
2020. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Komolyan ? Aki pl melót keres nincs pénze de a számla gyűlik azt motiválnád ? Lecsúszott árvákat foglalkoztass képezd tamogasd anonim .
2020. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Szponzorálhatod a rákkutatásokat, támogathatod az árvákat, menhelyeket, szegényebb falvakban is segíthetsz az anyagiakban, hogy ne éhezzenek, a gyerekek járhassanak rendesen iskolába.


Számtalan olyan kutatás van, amihez szükségük lenne némi pénzre (mondjuk víztakarítással kapcsolatban), ezeket is szerintem érdemes lehet támogatni.

Így hirtelen ezeket tudnám kiemelni, amikre nagy szükség lenne, ha később eszembe jut még valami írok


(2. voltam még)

2020. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Adakozhatsz civil szervezeteknek, kórházaknak, árvaházaknak, iskoláknak, megbízható jótékonysági szervezeteknek, kereshetsz valami katasztrófát, aminek az áldozatainak szinten szoktak adakozni (lasd: ausztráliai bozót tüzek), támogathatsz pl feltorekvo művészeket, ahogy írták teremthetsz munkahelyeket stb, stb...
2020. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat (a rosszindulatúakat is, akik szerint nyilván csak scifi lehet, ha valaki örököl).

Megmondom őszintén, olyasvalamire gondoltam, ami nem feltétlen betegséghez vagy állatokhoz kötődik, ezek ugyanis lerágott csont mind, és tudtommal egy gyermek sem gyógyult meg a rákból csak azért, mert jószándékú emebrek öntik egy noname alapítványba a pénzt.

A hajléktalanság más, van egy elképzelésem arról, hogy normális, élhető otthon létrehozzunk nekik, ami nem a börtönviszonyokat idézi: minden lakónak járna egy zárható szoba. Fizikai, szellemi állapotától függően természetesen végeznie kellene valamilyen munkát, amiért bért kapna, hogy motivációt nyerjen a visszailleszkedére.

Illetve van egy extrémebb ötletem, de ezt itt inkább ki sem fejtem.

Lényeg, hogy olyasmiben érezném otthon magam, amit én kezdek el és építek fel, nem úgy, hogy odaadom valakinek a pénzt aztán nem látok rá, hogy tényleg a rendeltetésszerű helyére megy vagy Budán épít belőle villát.

2020. jan. 23. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!