Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igénytelenséget miért...

Az igénytelenséget miért tartják sokan férfiasnak?

Figyelt kérdés

Vannak férfiak, akik szerint az igénytelenség férfias.

Például, nem fürdeni, hajat zsírosan hagyni.

Aztán szakállat ápolatlanul hagyni.....stb

Azt meg, hogy nem borotválja a hónaljszőrét és ujjatlan pólóból kilóg a centis bunda arról meg ne is beszéljünk.


Egyetemre járó emberekről van szó, főleg informatika szakon találkoztam ilyenekkel.



Nem tudom hova tenni.

De, egyébként nem csak az informatikusok között jellemző ,hanem az idősebbek is mondják, hogy a mindennapos fürdés piperkőc, amerikai nők csinálják csak....stb


2020. jan. 24. 09:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Szerinted a motorosok férfiasak? Igen. Láttál már borotvált hónaljú, virág illatú, mindig frissen fürdött motorost? Nem. Akkor rakd össze ezt a két információt.
2020. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1#


A motorral való közlekedés nem tesz igénytelenné.


Az tesz igénytelenné,hogy nem fürdesz, nem mosol fogat, hajat rendszeresen.

2020. jan. 24. 09:28
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
Már megint te?
2020. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%

#1

Én igen, elég sokat. Nem mindenki lesz kb hajléktalan attól, hogy motorozik. :D


Mondjuk nekem a személyes kedvencem a kozmetikumok száműzése. De hogy így már véresre van száradva a keze vagy a szája, de "nem kenem be me nem vagyok én bu-zi".

Érthetetlen. :D

2020. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Aki ezt gondolja az általában primitív bunkó. Tehát nem egy észkombájn! Az ókori Rómában például (majdnem) mindenki fürdött, eltávolították a szőrt a testükről és rövidre vágták a hajukat. De valami okos majd jól elmagyarázza, hogy ők mind homokosok voltak, mert az igazi férfi szőrös mellkasú és akkora szakálla van, mint egy viking istennek!
2020. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 hollófernyiges ***** válasza:
64%
Speciel a rómaiak tényleg homokosok voltak, csak azt ítélték el, aki a passzív szerepet játszotta.
2020. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

"Speciel a rómaiak tényleg homokosok voltak, csak azt ítélték el, aki a passzív szerepet játszotta."

Ja értem, akkor ezért halt ki a latin nyelv. Mert a bu*ik nem tudnak szaporodni.

2020. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert szép hazánkban ez a szokás. Aki ad magára, azt rögtön buz1nak titulálják.
2020. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#8

Sajnos bizonyos körökben igen. Mondjuk a párom tisztálkodik rendesen, ápolt a szakálla, még kézkrémet is használ, és sose titulálták bzinak. Van még remény talán. :D

2020. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Addig olvastam, hogy egyetemre jár, ott ezen ne lepődj meg. Van, aki ezt a korszakot kinövi idővel.
2020. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!