Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jóképű ez a...

Szerintetek jóképű ez a youtuber srác? (6lépés csatorna)

Figyelt kérdés

Jobbról a második, fekete ingben.


LINK: [link]



2020. jan. 24. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagy kihívás vokt de azért sikerült kivernem rá
2020. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltűnően jóképű, de egyáltalán nincs vele baj szerintem. Számomra tipikusan az a kinézet, ami önmagában nem fog meg, de ha mellé jó a személyisége is, akkor simán bejönne külsőre is.

N

2020. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem. Személy szerint ha közülük kellene választani akkor inkább jobbról az első. Dehàt ízlések ès pofonok ahogy szokták mondani.🤷🏻‍♀️
2020. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Telejsen atlagos, minden masodik egyetemista informatikus igy nez ki.
2020. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

Cicuka, mindenkinek más a "szép"

Számomra pl ocsmány.


Nekem pl ez az arc forma, karakter, szelíd szemek jönnek be, ami marcello-nak van:


[link]


De ugye csak jelenleg a külső a téma.


27N

2020. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy Chris Hemsworth :D de a balra mellette lévő nagyon cuki
2020. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön Csoki
2020. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na, látom nem én vagyok az egyetlen lány (feltételezem lány a kérdező xd), akinek bejön Csoki :D szerintem nagyon szimpatikus, cuki, meg nagyon aranyos/szép a mosolya. Nem is értem miért parázik mindig attól, hogy odamenjen egy lányhoz (több videóban is feljött ez). Nekem tetszik, hogy a videókban milyen közvetlen és laza, ez is még egy plusz pont amitől még szimpatikusabb :) Ahogy írták, nem egy Chris Hemsworth, de hát nem is csak a kigyúrt test, meg a macsós kinézet teszi a férfit, a kisugárzás, humor, közvetlenség, lazaság stb. is sokat számít, ezektől is lehet valaki vonzó.
2020. júl. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as vagyok, hozzáfűzném még, nem néz ki rosszul a képen sem, de kép alapján nyilván nem fogna meg, viszont, mivel ismerem a csatornáról, így tudom, hogy jóképű :)
2020. júl. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!