Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az új koronavíru...

Mit gondoltok az új koronavírus terjedéséről? Mikor lesz ellenszer?

Figyelt kérdés

Féltek tőle?

(Nyilván nem a folyton meghalni akaró, magányos, depressziós emberek válaszára vagyok kíváncsi. Azt mondjàk, gyorsan terjed ez a vírus, azért elég félelmetesnek tűnik...) Hogyhogy nincs ellenszere?


2020. jan. 25. 08:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%

Mert a denevér, kutya, macska az miben más mint a csirke, sertés?


A kínaiaknál legalább sokkal elterjetebb a szabadtartás, illetve a piacon való árusítás, "kisvállalkozóként", vagyis ezek az álatok kevesebbet szenvedtek, mint az a disznó, akiből a reggelid lett.


Persze ott is jelen van az ipar is, nem azt mondom, hogy nincs...


Szerintem nem lesz ellenszer még jó darabig, de ha a vírus nem mutálódik, akkor a jelenlegi 3 százalékos halálozási ráta az csökkeni fog, mivel egy betegség elterjedésének elején szinte mindig magasabb.

2020. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Feelgood35 ***** válasza:
30%

Nem garatált hogy lesz ellenszer.

Ha lesz is mennyi ideig lesz az?

Lehet pár hét vagy hónap alatt világjárvánnyá fejlődik és az emberiség 90%-a vagy így vagy úgy de elkapja...


Félni mégsem kell szerintem. Egy egyszerű influenzajárványtól vagy vakbélgyulladástól sem fél senki, pedig ott is nagyobb a kockázat az elhalálozásra.


Inkább tervezni kell a nyugodt békés jóléttel teli jövőt.

2020. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Viszont egy influenzától vagy vakbélgyulladástól azért nem félnek sokan, mert úgy gondoljuk arra van gyógymód. Ez a vírus meg ismeretlen.
2020. jan. 25. 11:50
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az influenzánál sokkal sokkal alacsonyabb az elhalálozási arány, pár ezrelék...
2020. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
7%

A vírusra nincs "ellenszer". A védőoltást kedzték el gyártani de ugye az csak megelőzésre jó. És elvileg egy kigyóról terjedt át emberre, nem denevérről.

#12 láttad már, hogyan tartják ott a húskutyákat? Hogy élve nyúzzák meg őket? Biztos keveset szenved...

2020. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen láttam.

És kicsit rosszul fogalmaztam, nem védeni akaetam Őket, csak a kettősmérce nem tetszik...


Amúgy Te láttad az earthlingset?


Csak mert az élve megnyúzás így is jóval humánusabb, mint ami az iparban megy (ami amúgy kínában is megy, csak nagyobb százalékban van jelen más is)...

2020. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
4%
#16 Attól hogy nem tudsz róla hogy nincs ellenszer nem biztos hogy így van.
2020. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
#18 szerimtem te azt sem tudod mi az a vírus
2020. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
#19 miért ne tudnám?
2020. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Helosziaszia ***** válasza:
46%
Egy év eltelt, és sikerült a halálos vírusnak kiírtania a Föld lakosságának a 0,02%-át!!
2021. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!