Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a kövéreket...

Miért van az hogy a kövéreket nem szabad bántani de a vékonyakat szinte divat?

Figyelt kérdés
Igen igen, a norbis téma ihlette a kérdést szóval aki unja az lapozzon. Egyre több helyen hallom, látom hogy minden lelkiismeret furdalas nélkül szólnak be a normál vagy vékony nőknek pl "csontokkal csak a kutyák játszanak", "az első osztály ki van parnazva", "az igazi nőn van mit fogni". A kövéreket meg egyenesen tabu bántani mint a norbis dolog is mutatja. Sőt a kövér vagy elhízott szó is sértő mert ők "ducik vagy dundik esetleg molettek". A Facebookos telt lányok oldala vagy mi meg egyszerűen gusztustalan amit csinál. Nem gondolják hogy ezek a kijelentések ugyanolyan sertok egy vékony nőnek mintha egy vékony azt mondaná egy kövérnek hogy disznó? Én nem vagyok se vékony se kövér, normál testalkat vagyok pár kiló felesleggel tehát nem erősítem egyik tábort sem de undorítónak találom ezt a kettős mércét.
2020. jan. 25. 12:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert ők nem tehetnek róla te meg nem eszel rendesen..asszem ez a legjobb kifogás/magyarázat :D
2020. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A kövérek nem tehetnek arról hogy kövérek? Na ne viccelj. Az elhízottak kb 5 százaléka aki betegség miatt kövér még mielőtt valaki ezzel jönne. A többinek csak kevés az akaratereje.
2020. jan. 25. 12:24
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Tulajdonképpen tisztában vannak vele,hogy vékony nőnek lenni írígylésre méltó dolog, így ezzel nem másokat bántanak meg, hanem önmagukat próbálják megnyugtatni, általában nem sok sikerrel.
2020. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Senkit nem kéne bántani szerintem!
2020. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És megint egy sértés. "nem eszel rendesen". De ha azt mondjuk a koverekre hogy miért esznek annyit akkor szemetek vagyunk.
2020. jan. 25. 12:27
 6/22 A kérdező kommentje:

Az önmaguk megnyugtatasaban lehet valami, de ha nem tetszik nekik a helyzet akkor tenniük kellene ellene nem másokat sértegetni. Persze az egyszerűbb.


#5-ös, igazad van.

2020. jan. 25. 12:29
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem. Senkit sem szabad bántani. Ez jogi kérdés. Becsületsértésnek számít.


De ha kategóriában maradunk, akkor sem látok különbséget. Csak a kövérek rinyálnak, ha valaki kövért szidnak. Talán azért tűnhet ez úgy, hogy a társadalom elfogadóbb velük, mert a társadalom jelentős része igénytelen zabagép zsíros disznó állat! 🐷🐖😀 Csak a fajtájukat védik, akárcsak a csontvázak.

Csak belőlük kevés van, ők nem tudják annyira megvédeni magukat.

2020. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

kövérséghez kapcsolható :

lustaság, mohóság

2020. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam nagyon vékony és sosem bántottak miatta (csak a szüleim szólogattak be). Senkit sem szabadna bántani, de az emberek sajnos nem ilyenek. Mindig lesznek rosszindulatúak, nem azokkal kell törődni. Pláne nem ilyen kérdésekben, ahol az egészség a tét. Nem kell foglalkozni az ilyen csoportokkal, pláne nem, ha egyébként nem vagy benne.
2020. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nincs bajom sem az elhizott emberekkel, se a vékony emberekkel,sem a normális testsullyal rendelkezõkkel.

Viszont azt megfigyeltem,hogy "általában" azok a nõk akik "hizottnak" neveznek nagyon vidámak és kedvesek, jó humorral rendelkeznek.Nekem ez tetszik.

2020. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!