Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány azt mondja hogy,...

Ha egy lány azt mondja hogy, , sunyi" vagyok, azt miért mondja?

Figyelt kérdés
Nem csináltam semmit, ami által megkellett volna kapnom ezt a jelzőt. Egyáltalán kire is mondják ezt a jelzést? Egyáltalán nem vagyok az, és nem tettem semmi olyant ami alapján használhatta volna rám ezt a jelzőt.

2020. jan. 25. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valamit tud rólad, vagy a megnyilvánulásod utalhat erre.
2020. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2020. jan. 25. 13:07
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerünk és nem mi mondtuk, így aztán nehéz válaszolni.

Miért nem kérdeztél ott és akkor rögtön rá?

Lehet, hogy a helyzet olyan volt, amiért ezt mondta, de akkor meg is tudta volna magyarázni, ha rákérdezel.

2020. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megnyilvánulásom? Kérlek fejtsd ki, igény szerint írj egy példát is, mert nem teljesen értelek. Szeretném megérteni.
2020. jan. 25. 13:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem tettem olyant ami alapján rám tehette volna ezt a jelzőt.
2020. jan. 25. 13:09
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenne egyszerűbb, ha te leírnád a helyzetet, amiben ez elhangzott? Az sem mindegy, hogy könnyedén, mosolyogva mondta - akkor nem kell komolyan venni és mellre szívni - vagy halál komolyan, neheztelő hangsúllyal.
2020. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én arra mondom, amikor érezhetően nem akar valamire válaszolni a másik, inkább kikerüli a kérdést. Vagy valamit eleve el kellett volna mondania, ami befolyásolná a dolgokat. ..de így, hogy nem írod le, milyen helyzetben hangzott el..teszem azt, csak egy általa használt jelző is lehet, valamilyen nem tetsző viselkedésre, mint "ejnye-bejnye"..
2020. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tehát:


Egy esti gimnáziumba történt a dolog, beléptem az ajtón és közölte velem hogy sunyi vagyok. 2 hete járok oda, soha nem beszéltem vele, alig ismerik egymást az emberek az osztályból. Én nekem az ótani emberek ismeretlenek, és én is nekik. De ez olyan, mint ha ezeréve ismernék egymást, hol ott ők is akkor jöttek mint én. Abszolult idegenek vagyunk egymásnak, és mégis ismeretlenül az ajtón belépve közölte velem hogy sunyin jöttem be az ajtón, hol ott ugy léptem be ahogy szoktam belépni. Szval nkm ez fura.

2020. jan. 25. 15:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az ajtón kívülről be-be nézegettél, figyeltél másokat mielőtt bementél. Ólálkodós testtartásod van, nyúlik a nyakad miközben nézelődsz... ilyesmik. :D
2020. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bisztos hogy nem, ez nem történ meg.
2020. jan. 25. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!