Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja egy lány, hogy...

Miért mondja egy lány, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
Van egy lány, már ismerem egy ideje. Többször felhozta már, hogy nincs megelégedve magával. Én persze mindig mondom, hogy szerintem nincs semmi baj vele. Ma is felhozta. Ezt miért csinálja? Vagy azt várja, hogy azt mondjam, hogy nem így van?
2018. okt. 2. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Azert mondja, mert nincs önbizalma es megerösitesre vagyik. Ha tenyleg szep, akkor ez az oka. Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok, de, ha ezt mondogatja egyszer tenyleg csunyanak fogjak latni az emberek, szoval, ha jot akarsz neki, nond, hogy hagyja abba!
2018. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert még nem múlt 16 éves és ilyenkor, főleg a lányok, semmivel sem elégedettek. Bíztatásra várnak.
2018. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Önértékelése a béka feneke alatt és külső megerősítést vár folyamatosan. Én az ilyenekkel mindig közlöm, amit gondolok és azt is, hogy marhára unalmas a téma, többet nekem erről ne. Rengeteg fiatal van, aki másokhoz, általában agyonretusált címlaplányokhoz hasonlítja magát, az ilyen tudatlan ember soha nem lesz magával megelégedve, mert egy hazugságot próbál követni, amíg bele nem hülyül.
2018. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Mert arra vágyik, hogy mindig mondd nagyon meggyőzően, hogy: "Á, dehogy, te olyan csinos vagy! Ez a ruha is jól áll neked, és a hajad is olyan csodálatos!"

Próbaképpen válaszolj vigasztalóan ilyeneket: "De nem minden a külső! A fontos az, hogy jólelkű vagy!"

Garantáltan meg fog sértődni rád!

Nyakatekert női logika. :DDDD

2018. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Mert realista, és szereti az őszinteséget+tisztában van a hátrányaival is és az előnyeivel is.

Inkább örülj, hogy ilyen, mint hogy önimádó majmóci lenne.

2018. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Önbizalomhiánya van, talán sokat bántották, csúfolták és már ő maga se hiszi el, hogy valaki számára vonzó lehet. Előfordulhat érdekli te milyen véleménnyel vagy róla, lehet hogy csak pozitív visszaigazolásra van szüksége.
2018. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, arra vágyik, hogy dicsérd.
2018. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Önbizalomhiánya van

2. Várja a dicsérgetést.

3. Tipikusan az az ember akinek semmi nem jó és élvezetből panaszkodik.


Te ismered, kiválaszthatod szerinted melyik.

2018. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!