Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire sérülne a lelked ha...

Mennyire sérülne a lelked ha valaki az utcán mondjuk lerántaná a toppodat úgy hogy felül meztelen lennél?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2020. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy rántaná le? Minimum a melltartót és pólót egyszerre? Most pedig pulcsival és kabáttal együtt? XD

Amúgy nem sérülne túlzottan, ellenben az elkövető sérülne. Igaz, nem lelkileg, hanem fizikailag.

2020. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nyáron is rajtad lesz a kabát? :D


Láttam egy ilyen gifet ahol ez történt és bevallom, hogy tetszett amit láttam csak közben meg arra gondoltam, hogy azért szegény csajnak ez akár lehet trauma is, mert nincs honnan tudja, hogy ez csak ennyi és nem akarják mondjuk megerőszakolni.

2020. jan. 25. 16:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, hogy minimum melltartó és póló van felül az emberen, a kabát a mostra vonatkozott.

Amúgy elég gyerekesnek tartom, ha valakinek az ilyesmi tetszik. Ilyet csinálni finoman fogalmazva görénység.

2020. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Nalam mondig van boxer,snizter,perzselo no letemre es jarok verekedni. Igy minimum osszevernekek boxerral. Mar belemegettek,ha jon felem egy hirtelen mozdulat,akkor egyidejuleg tamadok vissza. Mar sokazor megleodtem magamon,h ezt el tudtak erni az edzoim,h reflexbol mozdulok ,nem is haragbol. 😂
2020. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én most elgondoltam, hogy lerántja valaki az utcán a melegítő alsómat, mikor nincs rajtam gatya, és nagy stressz volna ez nekem főleg lelkileg, mert arra gondolnék, hogy ki akarja nyalni...


Csak azon csodálkoznék, hogy ezt miért a nyílt utcán, néhány ezer járókelő szeme láttára gondolja véghezvinni?


Olyan volna ez, mintha valaki a megerőszakolást pont a topp lerántásával kezdi a templomlépcsőn, mikor a hívek javában gyülekeznek a nagymisére...

2020. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Mennyire sérülne a lelked, ha a helyi földesúr kikötözne a térre, hogy a helyi parasztok rohadt paradicsommal dobáljanak?? Hmmm? :)


Degenerált gusztustalan véglény. Élvezkedj a saját megalázásodra.

2020. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ezen mondjuk elgondolkoztam, hogy ha mondjuk az én gatyámat rántaná le valaki a nyílt utcán mit éreznék, tuti rossz élmény lenne meg valószínűleg meglepettségemben semmit se bírnék rá reagálni de mindemellett nem látok rá sok esélyt, hogy emiatt álmatlan éjszakáim lennének.

(magam sem tudom megmagyarázni, hogy miért gondolom, hogy ez nőknek nagyobb trauma)

2020. jan. 25. 16:28
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt max srandon lehetne meg csinalni. De szarrá vernék az illetöt, föleg ha férfiak is vannak a közelben. Ebben szinte biztos vagyok.
2020. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szoval szerintem a lany védelmére kelnének.
2020. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!