Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem azt, hogy semmit...

Miért érzem azt, hogy semmit sem érek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves vagyok. Utolsó évemet taposom az egyetemen, ami nagyon nehezen ment, de mindent megtettem érte, jobban mondva mindent fel is adtam érte sajnos.

6 éve párkapcsolatban élek, ez a hat év számomra nagyon stresszes volt. A családom és a párom támogat amikor tud, de azt érzem ők is elfáradtak már ebben.

Úgy érzem, megbuktam mint pár, mivel az egyetem mellett keptelen vagyok ugy háztartast vezetni ahogy szeretnék, főzni egyaltalán nem érek rá. Megbuktam, mint gyerek mert a szüleim folyton aggodnak hogy melyik pillanatban török össze. Megbuktam, mint nő mert egyáltalán nincs időm magamra az egyetem mellett. Pont ezért is utálom magam és csalódtam magamban is mert ugy érzem a vilag mindenkinek kerek lenne nélkülem is, hiszen senkinek semmi jót nem tudok tenni amivel jobbá tehetném a napokat és mellette még folyton szomorú, fáradt és panaszokkal teli vagyok.

Szerintetek mivel tudnám magam kicsit összekapni és motiválni idő hiányában ebben a fél évben még?

Kellene legalabb egy dolog amiben én is jó lehetek :(.

Sportot már próbáltam 4-5 óra alvással amennyi jut nem bírtam sokáig. Sétálni szoktam. Barátaim nincsenek.

Köszönöm a segítségeteket.

24/N


2020. jan. 25. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rossz oldalról közelíted meg. Fogalmazhatnál úgy is, hogy nemsokára elvégzed az egyetemet, van egy 6 éves kapcsolatod ami kiállja ezt a nehéz időszakot és van szerető családod aki aggódik érted mert tudja hogy nehéz neked. A problémád nem egyedi, szerintem aki nem csak tengődik azt mindenképp megviseli ez az időszak és nem lehet mindenben 100%ot nyujtani. Valamit mégiscsak jól csinálsz ha a párod melletted marad, miközben még nem vagytok elkötelezve, fiatalok vagytok, ha olyan rossz lenne nem lenne kötelező erőltetni. 25f
2020. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod magadban megtalálni a jót, pedig benned lakozik, csak észre kell venni.

Hat éve párkapcsolatban élsz. Az általad leírt negatívumok mellett is kitartott melletted. Én ezt pozitívumnak fognám fel a helyedben. Miért érzed, hogy megbuktál azokban, amiket felsoroltál? Utolsó félévről írsz. Hát, ha eddig kibírtad, akkor ezt a félévet bírd már ki! Nem tudsz főzni? Édesanyád nagymamád megtanít az alapokra, a többit magad hozzákreálod a kettőtök szája íze szerint. Kellene egy dolog, amiben jó lehetsz - írod.

Helyes! Légy jó a leendő munkahelyeden! Megbecsülnek majd, fizetésemelést kapsz, emelkedik a jólétetek. Más is valahogy így kezdte.

Fő, hogy ne csüggedj!

2020. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!