Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem semmit nem tudok?

Úgy érzem semmit nem tudok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap vizsgázom kutyakozmetikusnak tanulok. Ma volt a gyakorlati vizsga, 8óra után értem haza, és utánna még átnéztem a tételeket. Nem rég fejeztem be a tanulást. Nagyon durva tételek vannak, és úgy érzem hogy semmit nem tudok, ennyire még érettségin és az előző szakmám vizsája előtt sem paráztam. Azt mondák, hogy jó fejek lesznek a vizsgáztatók. Annyira nagyon félek! Pedig az oktatás minden napján ott voltam és minden tételt megtanultam. Ma is alig ettem, ha megbukok legközelebb szeptemberben vizsgézhatok, az meg nagyon sok idő sajnos. Mit tanácsoltok így az utolsó órákban?

2017. máj. 20. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet tanácsolni ilyenkor. Remélem hogy már alszol azóta, sok sikert holnap!
2017. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!