Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már az idősek is kihasználják...

Már az idősek is kihasználják az embert?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá, hogy senki csicskása nem szabad lenni. Semmit nem szabad engedni, mert gyengeség és ott használnak ki ahol tudnak.



Van egy idős pár a faluban az öreg lerokkant két éve. 1,5 éve én vittem be a fát neki és megborotváltam, és csináltam az otthoni dolgait.


Fűnyírás ilyenek stb. segítettem rajta, nem sok pénzt fizetett de jókat beszélgettünk kezdetben. Most viszont teljesen rámszáltak vigyem be hétvégén a vénaszonyt a városba stb.


Aztán szóba került, hogy eladják a házukat én meg elmondtam faternak aki egy másik foszernak, az meg beállított hozájukk.


Aztán ma meg nekem áltak, hogy mekkora xarházi vagyok, hogy tehetem ezt velük.



Én meg megfogadtam, soha többet nem megyek oda, majd mennek a rokonai.


Hülye vén f...


2020. jan. 25. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

A munkádat megfizették, az árat nyilván te szabtad, tehát nem használtak ki!

Most azért haragszol rájuk, mert bizalmasan elmondtak neked valamit, ami még egyáltalán nem volt biztos, te továbbadtad és már az egész falu tudja?

Nem jogos a haragod, ezt kultúrember úgy intézi, hogy odamegy és elnézést kér.

2020. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy el adják mert még egy telet nem lesznek itt .


Hát kapják be...

2020. jan. 25. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
De most mi a franc bajod van, tényleg nem értjük. Idejöttél fröcsögni meg le vén f_szozni egy öreg bácsit, nagyon kemény gyerek vagy.
2020. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

#2

Az, hogy beszéltek róla, hogy jobb lenne már egy kisebb, vagy egy nem kertes, az még semmit nem jelent!

Megkértek, hogy terjeszd és hozz vevőt a házukra?

Nem!

Tényleg te vagy a hunyó!

2020. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy miben használtak ki?
2020. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamit titkolsz, kérdező.
2020. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!