Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a kihasználás? Milyen...

Mi a kihasználás? Milyen tettek azok, amikor az embert kihasználják a barátok? Saját tapasztalatod van?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom azt, hogy "Áh, azok a "barátaim" csak kihasználtak."

De ez milyen tettekkel van? Hogy kell elképzelni? Hogy kölcsön kérnek mindent, de ők nem adnak kölcsön semmit? Na az kihasználás?

Vagy mindig a segítségedet kérik, de ők sosem érnek rá segíteni? Ez is az?

Vagy van olyan példa amivel ezt nagyon jól be lehet mutatni?

Akár saját tapasztalat is érdekelne!



2013. szept. 12. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb az, amit levezettél.
2013. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem például még csak nem is köszönt a legjobb barátnőm, aztán volt egy problémája, segítséget kért tőlem, én meg segítettem, aztán megint otthagyott.
2013. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
míg suli voltfolyton kérték h segítsek ebben meg abban amit nem tudtak,nyáron meg szartak a fejemre,vagy pl dolit ha írtunk én mindig súgjak neki,ő meg mindig úgy tett minth nem hallanná hogy kérdezek,mert azzal volt elfoglalva hogy az övé meglegyen,aztán ha nem volt ott a másik barátnője akkor én is jó voltam neki,szalagavatón meg szóba sem volt hajlandó velem állni,mert a másik csaj "menőbb" volt és vele bulizott
2013. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kihasználás az, amikor valaki csak érdekből barátkozik veled. Eljátssza, hogy tökre bír, "udvarol neked" (barátilag), számíthatsz rá, sokat segít, haverkodik, jópofizik, minden, de csak addig, amíg ebből valamilyen előnye származik - akár az, hogy időnként kölcsönadsz neki dolgokat, vagy pl. azt várja, hogy bejuttasd őt egy munkahelyre, stb. Amint nem fűződik többé érdeke ahhoz, hogy jóban legyen veled, lelép, többé se kép, se hang, ha keresnéd, leráz.

Például megkapta más a kiszemelt állást, így fölösleges tovább haverkodnia veled, onnantól lehull az álarc, és volt barát, nincs barát. Vagy megkapta kölcsön azt, amit szeretett volna, erre eltűnik a süllyesztőben és se őt, se a cuccodat nem látod többé.

2013. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy éppen érzelmileg használ ki,hogy pl te meghallgatod az ő problémáját és segíteni próbálsz,de őt már nem érdekli a te problémád
2013. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!