Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik valamiben betegek,...

Azok akik valamiben betegek, vagy megváltozott képességűek, nem mehetnek ki a városba?

Figyelt kérdés

Irdatlan sok valamilyen szempontból beteg vagy megváltozott képességű ember van. És mégis, még mindig nagy csodálkozás övezi azokat akik valamit nem tudnak úgy, vagy olyan gyorsan, vagy pontosan ugyanúgy csinálni mint az a csekély számú tökéletes ember.

Sőt még a tökély emberek között is megoszlik mit hogy KELL csinálni. Miért döbbennek le olyan sokan azon ha valakin úgy látják hogy valamiben nem tökéletes (szerintük)? Pl, valaki szeretne átjutni a zebrán, de még nem tud villámgyorsan menni mert nemrég vették le a gipszet, erre ledudálják vagy elütik. És még sorolhatnám napestig.



2020. jan. 27. 06:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam a mozgásomon látszódik, hogy nem vagyok tökéletes. 2008-ig rengeteg beszólást, szekálódást kaptam leginkább nőtől, ami érdekes... Azóta ez a szám csökkent, aminek az oka rejtély. Pedig nem lett jobb az életem.

Kimehetünk így is az utcára, de számolnunk kell a beszólásokra, a problémázásra. Hogy miért? Szerintem talán azért, mert az egészséges ember ekkor szembesül vele, hogy ez vele is megtörténhet, csak így akarja elűzni még a gondolatot is, hogy "Nem, ez velem nem fog megtörténni", így harcol ellene.

2020. jan. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!