Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utcán való evésről mi a...

Utcán való evésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Pl valaki szépen, komótosan megy valahova, de közben töm magába egy szendvicset.
2020. jan. 27. 15:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy siet, de úgy általában semmi.
2020. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nincs vele bajom. Mondjuk nekem nem esik jól séta közben enni, max. egy fagyit, csokit. De pl. szendvicset, meleg ételt nem szoktam és nem is egészséges.
2020. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát teljesen normális mostmár mindenki siet valahová. Én azért szeretek leülni megenni a kajám,akkor is ha iskolában nem tudtam megenni. Ritkán de előfordul, hogy én is suliba menet útközben reggelizek. Szerintem kicsit szomorú hogy ennyire siet az ember,hogy nem tudja megenni,de egyébként meg teljesen megtudom érteni. 16l (egészség szempontjából is jobb nyugalomban enni)
2020. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
En rendszeresen eszek metrón, villamoson. Igazából lecarom más mit gondol róla. Ha ram jon az éhség eszek, nincs akadályozó tényező.
2020. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem gondolok semmit, eszik, és? Mondjuk alapból nem szoktam másokat figyelni séta közben.
2020. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha kulturáltan eszik, és nem Surströmming a fogás, akkor semmi bajom vele, főleg hogy nem az én dolgom. Lehet egész nap nem volt, nem lesz alkalma enni, netán cukros, és időben kell ennie...
2020. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Legnagyobb elmenyem evvel kapcsolatban bp-i tartozkodasom alatt az utcan levest evett egy leanyzó seta közben. Inkabb egyenek mint cigizzenek.
2020. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Meg tudom érteni, gyakran én is menet közben eszek. Szeretek lassan enni, normálisan megrágni, stb, annyi időm viszont tényleg nincs minden nap. Pláne reggelizni, azt minden nap menet közben szoktam, semmi kedvem azért egy órával korábban felkelni.
2020. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Nincs különösebb véleményem, felőlem nyugodtan ehet bárki. Azt viszont sajnálom, hogy van akinek annyira kell sietni hogy csak így tud enni :( Mindenesetre akárkit látok enni az utcán, jó étvágyat kívánok neki magamban.
2020. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem szoktam vele törődni, ha az utcán eszik sétálva. Amíg közben figyel maga elé. Reggelente nekem is van, hogy elalszom, aztán kutyasétáltatás közben eszek meg gyorsan egy szendvicset vagy úton munkába. Vagy egyszerűen csak néha úgy jön ki a lépés, hogy pont kajaidő van és veszek egy szendvicset, megeszem.


Villamoson, buszon, stb se zavar másoktól, bár én tömegközlekedési eszközökön nem eszek.


Ami zavar, hogy, ha valaki főtt ételt eszik. Múltkor volt valaki, aki a kínai meleg főtt ételt kibontotta a villamoson és nagyon jött a kajaszag. Nem szóltam, mert ezer oka lehet, hogy ott evett, de az már nekem úgy sok volt kicsit.

2020. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!