Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utcán való evésről mi a...

Utcán való evésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Pl valaki szépen, komótosan megy valahova, de közben töm magába egy szendvicset.
2020. jan. 27. 15:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
Nálam még az is előfordult, hogy biciklizés közben tömtem magamba a szenyát, és? :D Érdekeljen, hogy más mit gondol? Az alany tudja egyedül, hogy miért így oldja meg, a többieknek meg semmi köze hozzá.
2020. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy siet valahonnan valahova, ahol nem enni fog, és nincs ideje beülni valahova nyugodtan enni vagy hazamenni előtte, de éhes, és valószínűleg azért halad komótosan, hogy ne menjen félre a falat.
2020. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Miért kell 3 naponta kiírni ezt a kérdést?


Számtalanszor megkérdezted már és mindig vita lesz alatta. Nem gondolod, hogy előbb-utóbb jelentjük, mert nem kell provokálni?

2020. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, teljesen normális dolog. Néha én is szoktam enni miközben megyek valahova.
2020. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon ritkán előfordul, hogy szorít az idő, de annyira éhes vagyok, és veszek egy szendvicset és megeszem út közben. Kissé szégyellem, de tudom, hogy nincs ezzel semmi.
2020. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha nem röfög, böfög közben, akkor oké, elfogadom. Nem mindenkinek van ideje ülve enni.
2020. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%

#13

Én nem igazán látok vitát, teljesen normális dolog. :D

2020. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmi. Velem is volt már hogy elhúzódott egy programom, sietnem kellett egy másik helyre és nem volt időm megállni enni. Út közben ettem meg egy szendvicset.
2020. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!