Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha 170cm...

Mit csináljak, ha 170cm magasan nem érzem magam férfinak?

Figyelt kérdés
Úgy utálom,hogy ilyen alacsony vagyok,az összes barátom sokkal magasabb nálam. Szerintem egyàltalán nem vagyok férfias ilyen magasságal :(
2020. jan. 27. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
OMG! Majd ha 18 leszel, más gondjaid lesznek. És tűzoltó is lehetsz, meg katona.
2020. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A férjem is annyi. tökéletesen férfias és nem cserélném le egyetlen 180 cenntisre sem :)
2020. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy 160 centis csajjal össze jössz , pont ideális pár lesztek.
2020. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a magasságoddal.
2020. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Előbb fogadd el magad, ne kreálj ilyen mondvacsinált problémàkat és akkor csajszik is férfiként tudnak rád tekinteni. Nem a magasságától lesz valaki férfi, hanem a gondolkodásmódjától, viselkedésétől. Én sem vagyok sokkal magasabb, de vannak még alacsonyabb emberek is bőven tőlünk, ők is teljes életet képesek élni.
2020. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nekem nem a barátnő szerzéssel van gondom,van barátnőm és köszönjük szépen jól megvagyunk! Egyszerűen csak látom a nagy világba,hogy az ilyen olyan sztárok/emberek mennyire férfiasak,mintha nekik találták volna ki az összes ruhát,rajtuk áll a legjobban...

Szerintem sokan mások is így látják ezt,mint én. 😶

2020. jan. 27. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Hordj magassarkút 😝
2020. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha megnyugtat én se vagyok sokkal magasabb, de engem nem zavart sose
2020. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az átlag magyar nő 164cm magas.


Szóval még így is a lányok többségénél magasabb vagy, sőt van egy olyan réteg akikhez képest még így is "magas" vagy.


Pl.: A barátnőm 150cm, én 178. Teljesen átlagos a magasságom, de hozzá képest óriásinak érzem magam.


A másik meg ... nem véletlenűl alacsonyak a testépítők. Kevesebb izom felszedésével tudod azt a látszatot tettetni hogy izmos vagy. Szóval a 170cmreddel is lehetsz igazán jó pasi és talán könnyebben is.


Az meg ne intimidáljon, hogy férfi társaidnál alacsonyabb vagy. Az semmit sem számít.

2020. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a magasságod miatt nem tudod férfinak érezni magad. Ennél összetettebb kell legyen a problémád.
2020. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!