Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket tartanatok fontosabbn...

Melyiket tartanatok fontosabbnak? Szülni egy gyereket vagy megszerezni egy diplomát?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 06:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Gyerek.
2020. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés??

Van pénzetek eltudtok tartani egy gyereket, gyerek melett meg el lehet végezni egy szakot, főleg levelezőn.

Ha akarsz gyereket és a férjed is, akkor szerintem nincs semmi akadálya.

2020. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

Bármit fontosabbnak tartok, mint a gyerekszülést.

Mi boldogok vagyunk gyerek nélkül.


Amúgy meg a mérnök szakok nehezek nagyon, nem igazán menne gyerek mellett. Sokat kellene tanulnod, nem lenne rá időd. Biztos vannak kivételek akiknek sikerülne, de a töbségnek nem.

2020. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
többségnek
2020. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Diploma/szakma/nyelv. Szóval minden ami a tanulás kategória, fontosabb mint a potyogtatás.


Ja, és ami a meddőséget illeti, anyukámat és apukámat is meddőséggel diagnosztizálták, aztán találkoztak, és négy hónap alatt összehozták engem, három évre rá még az öcsémet. Szóval az hogy diagnosztizálnak meddőséggel, még nem szentírás :)

2020. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
A diploma nem üvölt hangosan, nem kell tisztába tenni, nem kell etetni, és magára lehet hagyni addig, ameddig csak én akarom. Egyértelmű.
2020. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Engem speciel pont egyik sem érdekel. Mindenki a maga belátása szerint fog válaszolni, most mivel leszel előrébb a dologgal? Válassz, ahogy jónak látod.
2020. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jobban végiggondolva egyik se igazán.

A kettő közül inkább a diploma, bár ott se a papír megszerzését tartom fontosnak, hanem azt, hogy olyan tudást szerezzek, amivel jó munkát szerezhetek (esetemben a "jó" nem feltétlenül a csillagászati fizetést jelenti, hanem hogy élvezem amivel foglalkozok).

Gyereket határozottan & aktívan NEM akarok.

26N

2020. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz gyereket akkor egyszerű a kérdés, h acsak most lehet akkor hajrá, egyetemek végezni nem csak most lehet, nekem volt negyvenes szaktársam is, de OKJ-n még 60 éves is. Levelezőn sok anyuka volt, 4-6 éves gyerek mellől pláne férjjel meglehet az. Ha akarod a gyereket, és azt csak mos tlehet akkor nincs kérdés, a kettő közt pedig nem kell választnai, csak sorrendet állítani.
2020. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Diploma!


Az ember igenis legyen a saját élete főszereplője, és tegyen meg mindent azért, hogy minél inkább élhetőbb legyen az élete. Ehhez manapság kell diploma, különben marad a kiszolgáltatottság. Ha meg az illetőnek vannak tényleges ambíciói, akkor pláne.


A gyereknek ideális esetben akkor kéne csak jönnie, amikor már mindkét szülőbek sikerült elrendeznie az életét.

2020. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!