Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy mások...

Sasojo kérdése:

Miért van az hogy mások érzéseit fontosabbnak tartom a sajátomnál? Minden esetben.

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 01:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
jah és 17/f
2014. júl. 26. 01:40
 2/15 anonim ***** válasza:
olyan vagy mint én 16/f. én is így vagyok, inkább legyen más boldog, és én szomorú. ezt mondjuk én is szeretném tudni. gondolom, túl jó és nsgy szíved van
2014. júl. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

pont így ahogy leírtad O.o más legyen boldog akár a saját káromra :O de semmibe nem nézik az ilyet :/ de akkor is :(

miért van ez az érzés h így jó ?? :O

2014. júl. 26. 02:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Srácok!

Azt viszont tudnotok kell, hogy lehet valakinek nagy szíve, mint Nektek, de saját magatoknál nincs fontosabb. Mert hiába a nagy törődés mások iránt, ha a ti boldogságotok vagy egészségetek forog kockán. Igen, meg lehet betegedni attól, hogy ha elhanyagoljátok magatokat, kimerültök, belefásultok az életbe. Megéri számotokra, hogy boldogtalanok legyetek, míg látjátok, hogy a másik nevet, kacag, boldog? Megéri számotokra feláldozni magatokat? Főleg úgy, hogy nincs utána megbecsülés? Egy életetek van. A ti boldogságotokért ti saját magatok vagytok felelősek. Ráadásul fiatalok vagytok, élvezzétek az életet. Lehet a másikkal törődni, de közben saját magatokat is tartsátok szem előtt. Plusz, vigyázzatok azzal, hogy kinek segítetek, nehogy a végén kihasználjanak benneteket!


23/L

2014. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés és ezt akár sok 25-40 éves is feltehettte volna, mert közöttük is sokan vannak, akik így gondolkodnak. Viszont az előző válaszolóval teljesen egyetértek.
2014. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4/5 szépen kifejtette a lényeget
2014. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ezt tényleg nagyon szépen ki fejteted 23/L,

de nem tudom hogyan lehetne magam kicsit jobban megbecsülni jobban oda figyelni saját boldogságomra ami nincs és ne azért "áldozni" sajátom hogy másoknak legyen jó, miért foglalkoztat jobban a másik öröme a sajátoménál ? :/ legyen az fiú/lány barát/haver vagy csak szimplán egy színpatikus ember aki igazából alig ismerek..

2014. júl. 26. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Boldogsága mindenkinek van. Ami boldoggá tesz téged, az a boldogság, plusz az, hogy elégedett vagy saját magaddal. Ha már itt hiba van, akkor először magaddal kell kezdened. Tedd fel magadnak a kérdéseket: " Mitől vagyok boldog? Miért jó úgy segítenem valakinek, hogy közben boldogtalan vagyok? Miért segítek én egyáltalán ismeretleneknek?" Gondolkodj el rajta!

Az ember először is önmagáért felelős, a testéért és lelkéért és csak ezután jöhetnek a többiek, mert hogyan akarsz beteg testtel-lélekkel segíteni másokon. Szeresd és ápold Önmagad!

2014. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez előző kommentelő én voltam: L/23 :)
2014. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És még valami: Tanulj meg másoknak Nemet, magadnak pedig Igent mondani!! :)


23/L

2014. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!