Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért mosolyognak...

Szerintetek miért mosolyognak rám idegenek?

Figyelt kérdés

Én is szoktam mosolyogni, de okkal, pl valakinek megtartom az ajtót, akkor általában rá is szoktam mosolyogni. Viszont a minap az utcán bandukoltam, amikor elém kanyarodott egy srác és furán a válla mögött hátranézett és elmosolyodott. Vagy egy másik eset, amikor az egyetemen ültem az aulában, éppen olvasgattam és amikor felnéztem, akkor egy lány mosolyogva nézett rám. Félreértés ne essék, nincs üldözési mániám és támogatom, hogy legyünk kedvesek és közvetlenek egymással, de számomra ez nem mindennapi, hogy random emberek rám mosolyognak.

Mit gondoltok, mégis miért szmájlizhattak rám?



2020. jan. 28. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szemüveged van es kapafogad? Lehet cuki szorgalmas kisegèrnek tünsz.

Vagy két copf oldalasan?

2020. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Nem, nem. Nincs sem kétoldali copfom, sem szemüvegem, sem fogszabályzóm. Tulajdonképpen semmi érdekes vagy figyelemfelkeltő nincs rajtam. Ezért is nem értem.

2020. jan. 28. 20:54
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

"Mit gondoltok, mégis miért szmájlizhattak rám?" A magyar nyelv fejlödése?

Inkább örülnél hogy rádmosolyogtak! Kedvesség, elfogadás jele. Inkább feléd néznek és köpjenek egyet? (Mindenben megtalálod a számodra bosszantot, elfogadhatatlant?) F/L vagy?

2020. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

A srác megpróbált a mosollyal a bizalmadba férkőzni, közben arra gondolt, hogy beránt majd egy kapualjba és kirabol. Csak nem jött össze neki, mert voltak körülöttetek.


A lány meg csak magában mosolygott egy korábbi vicces sztorin vagy épp a szerelmére gondolt, ugyanakkor pont rád nézett.

2020. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia hármas! Ha (figyelmesen) elolvastad volna a leírást, akkor nem írnál butaságot. Szerintem maximálisan lejön, hogy egy pozitív szemléletű nyitott ember vagyok, nem értem miről beszélsz. A kardinális probléma (szmájlizhattak), pedig egy másik kardinális problémát próbált kiküszöbölni, a szóismétlést. Még ezt is magyarázzam meg!
2020. jan. 28. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne vedd magadra, itt amibe csak tudnak belekötnek :D sok értelmes választ nem fogsz kapni. Ráadásul tényleg nehéz is erre válaszolni, te se tudod miért mosolyoghattak rád vadidegenek, na, mi se :)
2020. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hali utsó! :)

Igen, látom valaki a napi feszkót vezeti le itt.

Akkor úgy kérdezem, hogy akivel már előfordult, hogy rámosolygott egy idegenre, azt miért tette? Mi okból?

2020. jan. 28. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy akkor valószinüleg vonzónak tartanak, a fiúk. Nem nehéz rájönni szerintem. Tetszel az embereknek.
2020. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én két dologra gondoltam. Az első válaszból kiindulva, lehet valamit viccesnek találnak rajtam, amit én teljesen természetesnek vagy szimpatikus vagyok nekik. Nem hinném, hogy a lányoknak is tetszenék. :)
2020. jan. 28. 23:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szoktam, mikor indokolatlanul hosszan nézek valakit. Ha felnéz gyorsan elmosolyodok, hogy “ugye nincs harag?/semmi gond nincs veled, nem épp megbámultalak (persze de, épp azt tettem)”, és aztán elfordulok és feltűnően nem nézek oda...
2020. jan. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!