Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért mosolyognak...

Szerintetek miért mosolyognak rám idegenek?

Figyelt kérdés

Én is szoktam mosolyogni, de okkal, pl valakinek megtartom az ajtót, akkor általában rá is szoktam mosolyogni. Viszont a minap az utcán bandukoltam, amikor elém kanyarodott egy srác és furán a válla mögött hátranézett és elmosolyodott. Vagy egy másik eset, amikor az egyetemen ültem az aulában, éppen olvasgattam és amikor felnéztem, akkor egy lány mosolyogva nézett rám. Félreértés ne essék, nincs üldözési mániám és támogatom, hogy legyünk kedvesek és közvetlenek egymással, de számomra ez nem mindennapi, hogy random emberek rám mosolyognak.

Mit gondoltok, mégis miért szmájlizhattak rám?



2020. jan. 28. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha ezen kívül nem volt más mosolygós eset, akkor felesleges az okokat keresni. Teljesen hétköznapi dologról beszélünk.

Nekem ha eszembe jut valami vicces vagy szép emlék rögtön elmosolyodok és ha akkor pont rám néz valaki, simán hiheti, hogy neki szólt. Napi szinten mosolygok emberre és általában ők is vissza mosolyognak rám. :) Elvileg pozitív a kisugárzásom és lehet ezért van. Lehet veled is ez van. :)

2020. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert pozitív kisugárzásod van és ez mosolyt csal az arcukra vagy esetleg tetszel nekik.
2020. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!