Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az illetlensegnek szamit ha...

Az illetlensegnek szamit ha munkakereses celjabol random patikakat felhivok hogy van e felvetel?

Figyelt kérdés
Most vegeztem a gyógyszertári asszisztens tanfolyammal es hiaba nezelodok az interneten kb semmit nem talalok a lakohelyemhez kozel.. Gondolkodom azon hogy betelefonalok par patikaba. Szerintetek?
2020. jan. 29. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem számít illetlenségnek. Miért lenne az? Lényeg, hogy a megfelelő emberrel, a döntéshozóval beszélj.


Sok szerencsét!

2020. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér

Batrake a szerencse

2020. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Vagy személyesen beviszed az önéletrajzod! Ha helybe van akkor nyilván érdemes próbálkozni! Én is most kezdtem egy új munkahelyen de már tavaly hivogattam őket többször és most vettek fel szerintem nincs ebben semmi különös, munkát keresünk nem koldulunk!
2020. jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább személyesen vidd be az önéletrajzod.
2020. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es jól látja:).
2020. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!