Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ha hozzatok odamenne...

Lányok ha hozzatok odamenne egy random srac a strandon akk es kedvesen megkerne titeket hogy kenjetek be a hatat naptejjel akk megtennetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Semmi akadálya


De lehet hogy a lányok nagy többsége elutasító lesz. És hidd el, van jobb csajozási módszer is. Én pl. Bekenném de ezzel nem tudnál felszedni. Volt már egy hasonló próbálkozás egy egyéntől, kölcsön adtam neki 200 ftot és egy rövid beszélgetés után meg akart hívni egy fagyira XD

2018. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Alap kirablási módszer: az egyik eltereli a figyelmet, közben a másik kirabol és már ott sincs.

Szóval csak ha többen vagyunk.

2018. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem csajozásra gondoltam csak arra hogy bekend egy ismeretlen hátát a strandon...

tehát akkor te bekennéd? utolsó

ha többen vagytok

eskü nem csajozni akarok ezzel és nem is akarok senkit kirabolni :D

2018. jún. 19. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem minimum gyanús lenne a dolog, ne értsd félre, de elég rémtörténetet hallani ahhoz, hogy gyanús legyen, hogy miért pont nekem szól, ha már ismerkedni akar, akkor simán beszélgessünk, vagy hívjon meg gy üdítőre, vagy ilyesmi.
2018. jún. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2018. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem nyúlok hozzá idegen férfiakhoz.
2018. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Először gyanús lenne a dolog, félnék, hogy kirabolnak.

De ha igényes emberről van szó akinek nincs számomra taszító tulajdonsága társaságban megtenném. Meglehet kövezni, de egy durván elhízott idegen embert, vagy olyat akinek a háta tele van ragyával nem szívesen fogdosnék.

2018. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!