Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy győződ le a félelmeid?

Hogy győződ le a félelmeid?

Figyelt kérdés
Milyen gondolatok, tettek mentén tudtál átlépni eddigi félelmeiden, és hogy dolgozol a jelenlegiek leküzdésén? Mit tanácsolsz azoknak akik még nem tudták legyőzni a sajátjaikat?
2020. jan. 31. 12:51
 1/4 nemaRendőrség ***** válasza:

Folyamatosan feszegesd a korlátaid. Pl én félek a magasban, létrára alig mertem felmenni gyerek koromban.

Pár hónapig minden nap felmentem a létra tetejére, 200 lett a pulzusom a tériszonytól és kiraktam egy rubik kockát. A végére már semmi bajom nem volt.

Voltam azóta falat mászni és épületről is ugrottam már le.


Féltem emberekkel beszélni, szerepelni.

Ezt úgy oldottam meg hogy elvállaltam minden lehetőséget ahol ezt kell csinálni. Elsősegély oktatáson gyakorlóbaba voltam, órákat tartok stb. És már lazán tudok előadni, beszélni emberekkel.

2020. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz, csak csináld. Sőt, ha nem veszélyes dologról van szó (például félsz felhívni idegeneket), akkor lökd bele saját magad a szituációba, hogy ne legyen időd és kapacitásod félni.
2020. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szembe kell nézni vele.
2020. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, bele kell vinni magad

Hinned kell abban hogy képes vagy legyőzni mindent

"Nincs lehetetlen csak tehetetlen"

2020. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!