Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan kezelitek mikor a...

Ti hogyan kezelitek mikor a szagelzárós wc-ből visszacsobban a baktériumos víz mikor beleplottyan a csomag?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan az a víz van benne mint a kézmosócsapban.
2020. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezelem sehogy, csak belegondolok, hogy mennyire undorító, meg reménykedem, hogy ha eddig se lesz belőle semmi problémám, akkor eztán se lesz. Utálom egyébként az olyan vécéket, baromi egészségtelen ez a "vízfelcsapós" dolog is, meg az is, hogy az ember nem látja a "dolgokat" (pl. hogy veszed észre, ha véres a vizeleted, székleted?)
2020. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1: igen, ugyanaz a víz folyik belé, viszont ami már ott áll benne, abban a "lyukban", az baktériumos!
2020. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
telerakom budipapírral és nem csobban vissza. fuck logic
2020. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én utána ha tehetem megmosom alul magam.

Régebben fészket csináltam az ilyen wc-be, de egyszer vendégségben eldugult emiatt egy ilyen típusú wc ku-rva égő volt, feljött a szar meg minden.

2020. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki ráz tőle a hideg, az ilyen "potyantós" wc-től.

Nekünk is ilyen lett pár éve, eleinte zavart nagyon, már megbékéltem vele, avval,hogy tele teszem az alját wc papírral, amitől nincs csobbanás.

Igaz párszor sikerült/sikerül eldugítani, de a pumpa eddig mindig segített.

Más kérdés, hogy mit mondjak a kérdésre: miért húztad le annyiszor? :D de inkább ez, mint a csobbanás

2020. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem minél inkább kihúzódni a szélére, hogy a szxr konkrétan a széléről csússzon bele a vízbe. Így nagyjából kiküszöbölhető a csobbanás.

Én amúgy nem szeretem pazarolni a budipapírt még vendégségben sem, ezért nem pakolom tele.

2020. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Wc papírt rakok bele,és probléma megoldva.
2020. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Be kéne mindet tiltani, tényleg undorító. Képzeld csak el az alábbi szitut:

Kicsit hasmenéses módon használod, és hát vannak szilárdabb részek. Meg van ami szinte folyik. Szóval nem csak a víz, hanem ez is visszafröccsen, aztán nem győzi az ember törölgetni magát lenn...

Én is megágyazni szoktam papirral, de mindig ott motoszkál a fejemben hogy ilyen mértékű indokolatlan (tervezési hiba miatti) környezetszennyezést csinalunk, csak mert valaki a tervezőasztalnál nem gondolkodott.


Az van amúgy a dolog mögött, hogy mivel vizben landol, igy nem eregeti a szagokat. Csak ugye senki sem gondolta azt végig, hogy ha bele landol, akkor az csobbanni is fog. Gáz ez az egész...

2020. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Wc papírt teszek én is bele. 2-3 lapkát csak, az éppen elég. Vagy én is az oldalra szarós verziót nyomom.
2020. febr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!