Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is érzitek ezt?

Ti is érzitek ezt?

Figyelt kérdés

A magyar emberekről beszélek régebben is feltűnt hogy sok a bunkó de mostmár nálam betelt a pohár nagyon.

kicsit besokkaltam az emberektől.

Ti nem érzitek hogy valami nagy baj?

A félelem, a feszültség, az ego?

Tudom hogy csak itt van jelen ez ebben az országban.

Heves megyében lakom és egyszerűen érzem hogy az emberek nagyon dühösek, mindenki ideges szinte, ha szépen szólok valakihez, tényleg bárkihez hogy bocs ez a busz megáll itt? -erre leolt...

Azt is észrevettem ha bp-n járok ott nagyon sok külföldi van elképesztő a modoruk, irigylem őket ahogy viselkednek.. gyárban dolgozok és már onnan tudom hogy az az illető aki beszélget tudom hogy nem magyar:

-Nem a fejéről (Németes lenne)

-Nem a beszédjéről

Hanem egyszerűen a modoráról annyira alázatos, normális emberek vannak pl.: itt ahol dolgozom

4 csarnokból áll a gyár

ez a csávó 2 csarnokot vezet és német és tényleg normális, full nyugodt akkora hogy azt lehetetlen lenne megtanulni, vagy utánozni


ellenben aki 2-3 poszttal alatta van a mester egy idegbeteg állat aki jóhogy ostort nem hoz be a gyárba.


Nem tudom elhinni hogy csak én érzem ezt.

és természetesen a rengeteg frusztált akihez ha hozzászólok hogy: "bocsi tudnál segiteni?" - úgy néz rám mint egy sorozatgyilkosra


vagy én bolondultam meg vagy jól látom a dolgokat

kösz aki végigolvastaxd



2020. febr. 1. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%

Igen, és én magamon is tapasztalom, hogy nincs türelmem az emberekhez, ha úgy is indulok el, hogy jó kedvem van, nap végére már látni sem akarok senkit. Én nem szoktam kifejezetten bunkózni, de nem tudok egész nap bájcsevegni, mosolyogni, elvégezem a munkám, kiszolgálom az ügyfeleket, de minél hamarabb próbálok tőlük szabadulni.

Látom magam körül, hogy a kemény munkáért nincs semmi hála. A saját helyzetemen túl jobban aggaszt a szüleim helyzete, pl. édesanyám majdnem ugyanannál a cégnél dolgozik már 30 év munkaviszony után is alig keres a minimálbér felett. Egyszerűen hányingerem van, amikor belegondolok, mennyire nincs megbecsülve az emberek munkája. És munka kellett kinek van energiája és ideje sportolni, kikapcsolódni?

2020. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

jaja

vagy pl.: elértél egy bizonyos idegi szintet ami testileg kihat és nem tudsz kimenni mert fáj majd behánysz

2020. febr. 1. 19:24
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem itt Győrben nincs bajom az emberekkel.
2020. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

igen,igen ez az amit irtam hogy ott van ugye az audi ami fizet rendesen hallom hogy ott nincs az mint errefele eddig 4 embertől hallottam akik ott dolgoztak

ott nincs az hogy muszály dolgozni ott ha jó bért kap az illető dolgozik nincs kényszeritve mert viszonylag jo fizetések vannak ezért tényleg nyugodtabb az élet.


ezt nem tudtam hogy a pénz hozza a nyugalmat ezfura:DD

2020. febr. 1. 19:33
 15/17 A kérdező kommentje:
rosszul irtam: mindenhol muszály de ott nem a ember van a gyárért hanem a gyár van az emberekért
2020. febr. 1. 19:35
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszakat érzek a társadalmunkban. Egyre jobban érződik ez a különbség azon emberek közt, akik (leginkább) tanulatabbak, és van valamilyen külföldi vonal az életükben. Velük találkozva már-már felüdülés, mert teljesen más életszemléletet képviselnek, mint hazánkban az emberek. És itt nem feltétlen csak a mani az ok...

Itt Mo.-n az áskálódás, a másik fúrása, túrása a menő,közben meg nem gondolkodunk, hogy miért van ennyi beteg ember az országban. Hát pont ezért, mert nem fejlődünk, csak egymást b×tjuk.

2020. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem alapból depisek vagytok aztán persze, hogy negatívan látjátok a dolgokat xD
2020. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!