Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem viszket a légcsövem...

Csak nekem viszket a légcsövem, ha a trust in you-t hallgatom a the offspringtől?

Figyelt kérdés
értitek, így hallgatom, és akkor rendesen érzem, ahogy megy a viszketés az orromtól a tüdőmig, de ugye meg se tudom vakarni. meg nem múlik el azonnal, ha kikapcsolom a dalt. néha azért félek, hogy asztma rohamot kapok a daltól. de hát ez egy nagyon jó dal, szóval annyira igazából nem bánnám. csak sose tudom, hogy mikor jön a playlistemen ez a dal. akkor a legrosszabb, amikor fülhallgatóval hallgatom, mert olyankor erősebben viszket a légcsövem. és el se tudom hárítani az érzést. de miért csak erre az egy dalra viszket??????

2020. febr. 2. 20:21
 1/1 anonim válasza:
Nem , nekem is szokott :0 szerintem ugord át akkor azt a dalt de amúgy nem tudom miért viszket és nekem is szokott amúgy nagyon durva :0
2020. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!