Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor hallgatom a fresh én...

Amikor hallgatom a fresh én is imádlak számát, miért vannak dühkitöréseim amikor a búcsúzkodás kerül szóba?

Figyelt kérdés

"Van ez így ne keseredj el az élet néha sajnos úgy alakul hogy elköszönünk mert búcsúzni kell és az ajtó majd bezárul."


A kedves lányok mindig ilyen finoman búcsúztak el tőlem iskolás és jelen életemben is tudván, hogy soha nem látom őket. Nagyon rossz érzés volt. Ami azt mondja menj szépen vissza kínzóidhoz akiknek a csicskája vagy.


Erre visszaemlékezni nagyon rossz, akárhányszor eszembe jutnak az ilyen lekoptatások elkezdek dühöngeni örjöngeni azt kiabálva minden nő kva. És elkezdem ütni a falat és összekaparni a homlokom.


Az óta van párom, de ennek a barátzónázásnak az emlékét még a mai napig nem sikerült feldolgozni, állandóan vissza villognak emlékezetemben.


31/F


Röviden tömören elutasítottság érzése van jelen. "De ne nekem udvarolj" Már most dühös lettem és úgy érzem bántani akarom azokat a nőket, akik ezt tették velem.



2013. aug. 3. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass fresh-t... :)


Egyébként meg csak önuralom kérdése, hogy idegbeteg leszel-e. Amikor előjönnek az emlékek stb., meg kell próbálj tudatosan lenyugodni, és valamiféle ép érvekkel szépen lassan elérni azt, hogy már nem érdekel :o

2013. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alaque ***** válasza:
Ha tudsz angolul, hallgasd meg a Type O Negative zenekar Slow, deep and hard című albumát. Az erről szól, segíteni lehet, hogy nem segít, de legalább megtudhatod, hogy nem vagy egyedül. Jó dühöngést!
2013. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha barátnőd van, nem igazán tudsz érdemben bosszút állni. Engem is szívattak a nők, aztán középsuliban kipofoztam magam, és ugyanolyan genyó voltam velük, mint anno ők velem. Na, az igazi bosszú volt, élveztem!


Ha nem tudod mások előtt kontrollálni magad ilyenkor, "szokj át" valami másra. Én pl. a kezemmel játszok, a hajamat baszkurálom, vagy Zippo gyújtóval szórakozok ha nagyon izgulós helyzet van.

Mindenkinek vannak olyan emlékei, amitől legszívesebben a falat kaparná. Fogadd el, hogy az is te voltál, tanultál belőle, és már jobb vagy, nem fordulhat elő veled még egyszer ugyanaz.

2013. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!