Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikusokra is hát a karma?

Nárcisztikusokra is hát a karma?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 04:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha létezik, igen, ha nem létezik, akkor nem.
2020. febr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
N e e e m. Most örülsz?
2020. febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A nárcisztikusoknál nagyon ritka hogy padlóra kerülnek. Általában rendelkeznek rajongói táborral,sok követővel a biztonság érdekében. Tehát így nem fog padlóra kerülni.
2020. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Én azt hallottam a nárcisztikusok azok nem is emberek, így rájuk semmi sem hat... muhahaha


ilyen hülye bugyuta kérdést...

2020. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Narcisztikus személyiségzavarom van. A harmadik válaszoló nem tudja mit jelent annak lenni.


A karma egy törvény. Nem egy kis élő valami, ami válogat. Narcisztikus betegségbe bújva ezerszer sírtam már, amiért x módon viselkedek a hozzám közel állókkal. A családom is az, és mindegyik padlón van, szinte állandóan. Én gyógyultam már rengeteget, ők nem. Két bátyám van, mindkettőjük barátnője pszichiátrián kötött ki. Nem vicc.


A Narcisztikusok betegek. Szenvednek. Nincsenek jól, a rajongó, meg a sok baromság csak egy látszat. Menekülés, pótcselekvés, hogy értékesnek érezzék magukat. De ezt nem lehet sokáig fent tartani.

2020. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor te nem vagy teljes nárcisz.
2020. febr. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%
Narcisztikusokra hat csak igazán. Áhítják a sikert, behálóznak embereket, szinte mindig szereti őket valaki. Nem szemétségből gyalogolnak át mindenkin, hanem mert nem képesek mélyen kötődni, nem éreznek és emiatt az egész életük egy pokoljárás. A tökéletesség ideáját üldözik, amit persze lehetetlen elérni, közben pedig tönkreteszik és elmarják azokat maguk mellől, akiket igazán meg kéne becsülniük. Kimaradnak a legmélyebb, legfontosabb dologból: feltétlen szeretet, elfogadás, empátia!!!
2020. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
A narcisztikus embernek pont az a karmaja, hogy narcizmusban szenvedjen.
2020. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon is! Elpusztíthatatlannak hiszik magukat, és hát nem azok.

Plusz minden normális embert elüldöznek maguk mellől, csak egy gyenge, életképtelen marad velük, aki rajtuk csüng.

Szenvednek, mint a kutya!

2020. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha források nélkül maradnak akkor alakul ki náluk függőségek,depresszió,és az impulzus kontroll zavar. De ez sosem tartós mivel tök jól manipulálnak és hamar megtalálják mindenkivel a hangulatot. Tehát a válasz az hogy rövid ideig magukra maradnak,ekkor mély depresszióba eshetnek. Ismétlem rövid ideig. De vissza térnek a társadalomba mert ez könnyen megy nekik.
2020. febr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!