Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami karma, vagy mi a franc?

Ez valami karma, vagy mi a franc?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek életem során, akármilyen közösségbe, mintha a hü.lyéket rakná be hozzám mindig az élet. Értem ez alatt pl. hogy most is voltam külföldön munka miatt 2 hónapot, és persze, hogy egy kibírhatatlan, idióta, kritizáló 3,14csával kellett mennem. Még csak véletlenül sem normális, kimért, higgadt, kedves, mosolygós nőt sodort az utamba.

Azt is megfigyeltem már, hogy jó ideje még csak a potenciális lehetőséget sem adja meg az élet, hogy megismerjek egy értelmes, lelki téren is igényes nőt.

Ez miért lehet? Valami rohadt rosszat tehettem előző életemben...:D


2016. máj. 17. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha valaki mindig hülyékkel van körülvéve, valószínűleg nem a környezetével van a gond.. Tudod, nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni....
2016. máj. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első bölcs akart lenni, de nem jött neki össze. Az emberek 90%-a hülye. Aki ebbe a rétegbe tartozik bele, az ezt nem veszi észre. Aki a maradék 10%-ban van, azok többnyire egyedül élnek és kevés barátjuk van, mert nem állnak szóba mindenkivel. Én ugyanígy vagyok. Nem beszélek akárkivel és én is mindig hülyék között vagyok, hiszen élek és emberek közé járok. A nyugodtság titka egy intelligens embernek az, ha nem kommunikál. Ezt jegyezd meg jól, kérdező!
2016. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Lehetőség , igazam van es a kérdező a hülye nem a környezete.

2. Lehetőség, igazad van #2, a kérdező a felső 10%-hoz tartozik de folyton hülyékkkel van körülvéve viszont nem tesz ellene. Ahelyett, hogy nem hülye emberekkel venné magát körül és nem maradna ott ahol neki kényelmetlen, ott marad és panaszkodik, mintha hülye lenne.


Ergo, aki mindig hülyékkel van körülvéve az vagy hülye vagy hülye.

2016. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyes, de hogy tegyek ellene, ha nem tehetek? Most is egy projektre kellett kimennem külföldre 2 hónapra, és nem én válaszottam ki a társamat, hanem a szervezet. :D Magyarul nem hagyhatom ott, mert együtt kellett dolgoznunk. Érted? Vannak szituációk, amikor nem dobálgathatod csak úgy ki az embereket magad mellől, mert akkor odaveszik a munkád, életed stb.

Sűrített Levegő, a te hozzászólásoddal teljesen azonosulni tudtam, köszi.

2016. máj. 17. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
:(
2016. jún. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!