Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha mostanában...

Mit tegyek, ha mostanában teljesen szét vagyok esve?

Figyelt kérdés

Egy gimnazista lány vagyok, aki kollégista. Mostanában egyre több ideig tart megtanulnom ugyan annyi dolgot, mégsem marad meg soha semmi, pedig mindent úgy csinálok ahogy évek óta teljesen jól működik minden. Még csak azt sem.pehet mondani, hogy ez az első évem gimiben, mert nem az... Egyszerűen nem csak a tanulással van bajom, hogy nem megy. Ha a hobbimmal foglalkozok felidegesít, hogy nem megy,aztán abba hagyom, utána meg szomorú vagyok, hogy lett volna rá időm, de nem foglalkoztam vele.


Szerintetek mit kezdjek ezzel az egésszel?


2020. febr. 3. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes határidőnaplót vezetni. Bizonyos szint felett már elég bajos mindent fejbentartani. Osztd be, mennyi jdő alattennyit szeretnél haladni és vezess mindent írásban, így mintegy számonkéred magad.
2020. febr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet kéne egy kis kikapcsolódás neked. Egyik hétvégén valami wellness vagy állatkerti séta, kitisztul a fejed, és elhatározod magad, hogy ezekután össze tudod szedni magad
2020. febr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sportolj!!!!
2020. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!