Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm mostanában nagyon depis. Hogyan tudnám felvidítani? Esetleg teljesen megszűntetni a szomorúságát

Figyelt kérdés
Mostanában mindennek a rossz oldalát látja és úgy gondolja hogy nem szereti senki pedig ez nem igaz.próbálok segíteni neki hogy pl támogatom mindenben és próbálom minél kevesebbet magára hagyni.Viszont nagyon nehezen mondd el bármit és szinte mindenre azt mondja hogy mindegy.Szinte biztos hogy nem tudnám rávenni hogy pszihológushoz menjen.Utóbban kiderült hogy vagdossa is magát de ha kérdezem hogy miért csinálja és ne tegye akkor csak annyit kérdez hogy miért ne?

2019. nov. 14. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
60%

Ha azt kérdi miért ne:


Azért, mert fontos vagy nekem, és nem akarom, hogy bántsd magad! Nekem ez nagyon rosszul esik, kérlek értsd meg. Ha magadnak nem érsz ennyit, hogy ne bántsd magad, legalább miattam ne tedd, kérlek! Csak azt remélem, hogy legalább én és a barátságunk van olyan fontos számodra, hogy elmondd miért csinálod. Csak segíteni szeretnék, de ha nem hagyod, akkor nem megy... Kérlek, mondd el mi a baj!

Ha akarod elmehetünk valahová sétálni és közben megbeszélhetjük kettesben, vagy hétvégén azt csinálhatunk, amit csak szeretnél. Olyan rossz nézni, hogy szenvedsz... De ha nem beszélünk egymással, akkor tönkre fog menni a barátságunk. Én ezt nem szeretném... Ugye te sem?

2019. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!