Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olvastátok ezt a cikket? Mit...

Olvastátok ezt a cikket? Mit gondoltok? 9 éves koráig szoptatta legfiatalabb lányát egy brit anyuka, és azt mondja, ha a gyermek kérné, bármikor újrakezdené vele.

Figyelt kérdés
[link]
2020. febr. 3. 10:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
37%

5-ösnek igaza van. Mindig valami orális dolog hoz majd neki megnyugvást, anyai biztonság érzetet. Később lehet majd mást szeret így szopni.


Móni kajakra le fogom szop-tat-ni. Tu-dod mi az hogy szo-pol? Mint egy kismalac

2020. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

#5 Oké, a 2 éves kort csak azért írtam, mert valahol azt olvastam, hogy addig normális.

Meg nem akartam túl érzéketlen lenni.

Ez a nő full beteg, megkockáztatom, hogy perverz, a kislánya lassan menstruál, ez beteges, és undorító.

Na, most vagyok érzéketlen.

#1 voltam.

2020. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez már nem kéne, hogy magánügy legyen. Mint ahogy itthon is elvették a gyereket azoktól a szülőktől, akik nem anyakönyveztették, oltatták a gyereküket. Ez a 9 évig szoptatás is egy beteg dolog, mindenki tudja, de senki sem lépett.
2020. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Undorító, perverz dolog. Ráadásul a kislány arcát se takartatta ki. Ha a lányka lelki fejlődése nem lenne már épp eléggé elcs.szve, akkor majd a zaklatói gondoskodnak róla, jó esetben szavakkal, rosszabb esetben nem csak azokkal.
2020. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2020. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
16 hónapig szoptattam, mindig előkerült valahonnan egy-egy okoskodó birka, aki megmondta hogyan kellENE, meddig kellENE. Szerintem, mindenki csinálja úgy, hogy nekik jó legyen. 9 évig szoptatni elég furcsa, de semmi közöm hozzá, nem érdekel.
2020. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szexualpszichologiailag karos ugyan, az oralis fixacio is eselyes hogy beragad, de gondolom az mar ugyse szamit ha nagy esellyel dohanyzo biszex lanya lesz hala anyukanak.
2020. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!