Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem látni már szinte...

Miért nem látni már szinte soha olyan lányt, aki zavarba jönne (elpirulna és a földet nézné) valaminek a hatására, amit mondanak neki?

Figyelt kérdés

2020. febr. 3. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
*vagy például az arányuk a környezetedben kicsi; tehát nem is futhatsz össze velük, legalábbis nagoyn minimális az esélye.
2020. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
4%
Azért kérdező, mert ehhez lélek és érzelmek kellenének a mai lányoknak pedig nincs lelkük és az egyetlen érzelem, amit éreznek az önimádat.
2020. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

#7 találtam egy petőfi sándort XD *dab*


Amúgy azért, mert az élet nem egy anime, erre lassan te is rájössz

2020. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Amit a 13. úriember mond. Pedig mennyivel jobb lenne, ha anime lenne.
2020. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%

biztos vannak ilyen lányok is.


De azt szeretném megtudni, a zenei ismeret miben hat arra, hogy ki mennyire szégyenlős? Hogyha hallgatok Dire Straits-et és Niki Minaj-t akkor mi vagyok a szemedben, valahanyadik válaszoló?


Az animéstől meg azt kérdezem, miért lenne jobb, ha "anime világban" élnénk?

2020. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
mert ezek csak a filmekben léteznek
2020. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%

"Az animéstől meg azt kérdezem, miért lenne jobb, ha "anime világban" élnénk?"


Ugyan az animéset nem én írtam, de mondjuk abból mindenképpen jobb lenne, hogy nem az izom és a magasság lenne az egyetlen dolog, ami imponál egy nőnek, a mi világunkban ugyanis ez van. Intelligenciával, műveltséggel kitörülheti az ember a seggét, csak az számít, hogy legyél minél agyatlanabb gorilla.

2020. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mert nem találkoztál velem. :D De amúgy azért vannak többen is, sok félénk lány van. És ez elsősorban szerintem nem ahhoz köthető, hogy kinek mennyire van jelen az életében a szexualitás, hanem hogy mennyi az önbizalma vagy mennyire érzi magát bizonytalannak az adott helyzetben. Én például, ha beszélek ezekről a dolgokról, már az elejên teljesen vörös leszek, de igazán intim helyzetben, legyen az csók vagy több, még sohasem pirultam el :D És az ember igyekszik kerülni az olyan helyzeteket, amiben tudja, hogy elvörösödik. A legtöbben nem ,,cukinak" tartják ezt, hanem átragad rájuk ennek a kellemetlenségnek az érzése, amit a másik érez. Mondhat így az ember bármit, akármilyen komolyan, a pirulás mindent elront. Én örülnék, ha nem lenne, nyíltabban mernék beszélni is.
2020. júl. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!