Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az, hogy az alacsony...

Igaz az, hogy az alacsony embereknek nehezebb sikeresnek lenni az életben?

Figyelt kérdés

18 leszek nemsokára, fiú vagyok 171 centi (osztályban fiúkból a legalacsonyabb). Már nem nagyon fogok nőlni sztem, 1 év alatt kb csak 1 centit nőttem.

Barátnőm még nem volt meg úgy érzem nem tetszenek a lányoknak az alacsony fiúk.

Meg olvastam olyat is hogy aki alacsony azt kevésbé veszik fel dolgozni sok munkahelyre, ez mennyire igaz ez mostanában?


2020. febr. 4. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezt olyanok állítják, akik nem alkalmasak az adott munkakörre és ezzel próbálják magyarázni a lúzerségüket!
2020. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
173 cm magas vagyok. Voltak barátnőim, van munkahelyem (volt is már pár), szóval neked csak agyilag kell felnőni és ne a magasságoddal mentegetőzz, ha valami nem jön össze.
2020. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszek teljes mértékben abban amit most írok, de azért mégis sok mindenhez hozzájárul. Ha így állsz hozzá akkor ilyen is marad a helyzet.


Magasabb nem leszel, de attól rengeteg más tulajdonságod lehet ami tetszik másoknak.

A lányok többsége meg 160cm-hez közeli.

2020. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy a 175-180 centis lányokhoz alacsony vagy, de egy csomó nálad alacsonyabb lány van.

Egyébként nem vagy extra alacsony, ami gátolna bármiben is. Normális a magasságod.

Ismerek 160 centi körüli férfiakat, akik teljesen normálisan élik az életüket, van párjuk, munkájuk.

2020. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Én 170 cm-t sem érem el kb 168 cm magas vagyok, de én semmi ilyet nem tapasztaltam. Van jó állásom, volt már olyan barátnőm aki nálam 1 fejjel magasabb volt, volt nálam alacsonyabb barátnőm is. Egyedül annyi hátrányom van hogy sokszor szükségem van egy kis fellépőre amire másnak nincs mert elér simán bizonyos dolgokat. De én emiatt nem érzek hátrányt hogy a magasságom miatt nem találok jobb munkát, vagy épp a párkapcsolatomra van kihatással.
2020. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 172 cm vagyok. Rengetegszer ért hátrány a magasságom miatt. Szóval igaz.
2020. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy egy 180 cm-es férfi előnyben van hozzád képest. Szerintem azon nincs mit tagadni, hogy a mai társadalomban - szerintem helytelenül - a testmagasságot egy értékes, pozitív tulajdonságnak tekintik. De ez van, ez a génjeinkbe van kódolva szerintem.


Viszont nem vagy extrém alacsony egyáltalán. Több energia befektetésével vonzóbb férfi és jobbnak tűnő munkaerő lehetsz, mint egy 180 cm-es társad.


Az a fontos, hogy erőfeszítést tegyél, fejleszd és képezd magad, ne pedig azon búslakodj, hogy így elbánt veled az élet. Mindenki életében van olyan terület, amiben peches, a magas emberek között például soknak rossz a mozgáskoordinációja, könnyen levernek dolgokat stb. Ők is panaszkodhatnának, hogy milyen rosszak az adottságaik, de nem ez a megoldás, hanem fejleszteni kell azt, amit lehet és ami fejleszthető. Egy szép kiállású, egyenes hátú, idegen nyelveket beszélő, szakmájához jól értő embert szívesen alkalmaznak a testmagasságától függetlenül. Ez mind olyasmi, amire - ha interneted van és még megvannak a sulis jegyzeteid - ingyen szert tehetsz, csak az erőfeszítéseden múlik.

2020. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

"Egy szép kiállású, egyenes hátú, idegen nyelveket beszélő, szakmájához jól értő embert szívesen alkalmaznak a testmagasságától függetlenül."


Ezzel nincs is baj. Csak éppen a nők egy igen jelentős része ettől még emberszámba sem vesz, ha nem vagy minimum 180 cm.

2020. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha átmennek akarnokba, akkor nem.
2020. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
158 centi mély vagyok :D tanúsíthatom hogy igaz :D neeem persze egy ember nyomora nem jelenti azt, hogy minden alacsony ember sikertelen :)
2020. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!