Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírok mások előtt enni?

Miért nem bírok mások előtt enni?

Figyelt kérdés
Utálom ha néznek evés közben, pedig imádok enni (vékony is vagyok ennek ellenére) főleg ha fiú előtt kell ennem már a gondolattól is rosszul vagyok.. Pedig itthon meg úgy tele tömöm magam, hogy az nagyon durva :D Hogyan "küzdjem" ezt le?
2020. febr. 5. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, és nem is akarom leküzdeni, sokkal jobb az otthon nyugalmában zabálni.
2020. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Így van:D
2020. febr. 5. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiskoromban engem mindig piszkáltak a szüleim,hogy falánk vagyok meg "bélpoklos", ezért kialakult bennem egy szégyenérzet, ha bárki előtt eszem. Néhány falatot eszek társaságban is, de jó ízűen étkezni képtelen vagyok mások előtt.
2020. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Spk lányban van valahogy nem megy a díva karakterhez, pl Viszkok Fruzsit láttad már enni? :D Tenyérrel takarja a száját közben lol


Amúgy ha komoly a dolog akkor pszichológus, mert ja lehet ez egy iylen piszkálódásból vna, de ha úgy érzed akkor szerintem le lehet küzdeni azzal, hogy 1-2-3 alkalommal cska így lesz*rod hogy zavar, és szép lassan elkopik a dolog.


Szerintem ez az ilyen lányok nem finganak, epret kakilnak témakörhöz köthető...a lányok is zabálnak gyrost összefolyatot pofával :D Nincs ezzel gond

2020. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Igen, láttam már videóiban:D
2020. febr. 5. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok felnőtt férfi létemre. Nekem kellemetlenebb egyre inkább. Egyre több üzleti utazás, üzleti vacsora és egyszerűen nem bírok társaságban enni. Én azt figyeltem meg, hogy számomra az általános stressz/szorongás szintemen múlik. Ahogy az életem egyre inkább tönkremegy úgy ez is egyre rosszabb lesz. De ezek a dolgok nincsenek szoros összefüggésben. Hiába a magánéletem egy katasztrófa, mégis az üzleti vacsorán vagyok rosszul.
2020. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek más előtt enni, de én sem csípem, ha más eszik előttem. Ez van. Azért azt ne tedd, hogy teletömöd magadat, mert az rossz a gyomrodnak. Találj más megoldást.
2020. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!