Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon kellemetlen az ilyen...

Nagyon kellemetlen az ilyen szitu mások előtt? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Tehát mikor a pénztárnál derül ki, hogy nem tudtok fizetni és áll a sor.

Nagy bátran bevásároltam, mert tudtam, hogy van pénzem, hisz előző nap kaptam az egyik ügyfelemtől és emlékeztem, hogy még nem költöttem belőle.

Erre mikor már a kasszánál állok, látom, hogy nincs a pénztárcámban. Levert a víz rendesen, odaadtam a pontgyűjtő kártyámat, mondtam a pénztárosnak húzza le róla ami rajta van, meg volt a tárcámban egy kevés készpénz is, és ha még így sem férek bele az összegebe, ott hagyok valamit az áruból ami nem olyan fontos.

Csak neki meg oda kellett hívni valakit a kollégákból, mert sztornózni kellett volna, én közben lázasan forgattam még mindig a táskámat, mert tudtam hogy annak a pénznek meg kéne lennie. Addig állt a sor.

És amikor már épp oda ért a segítség a kaszáshoz, akkor akadt a kezembe a boríték!

ami nem is boríték volt igazából, csak egy rögtönzött, hajtogatott papír, abba volt a pénzem bele csomagolva, csak amikor a kezembe nyomták épp rohantam és elfelejtettem a tárcámba áttenni.

Szóval ha azt vesszük a végkimenetel jó lett, nem kellett sztornózni, és beigazolódott amit állítottam, hogy kellene hogy legyen pénzem, de akkor is rohadt égőnek éreztem az egész szituációt.

Voltatok már így, vagy láttatok hasonló esetet sorban állás közben?

Mit gondolnak ilyenkor az emberről?


2019. ápr. 6. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom, hogy a faxért nem nézed meg bevásárlás előtt, hogy pontosan hol van a pénzed.
2019. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan, hogy vettem egy nagy értékű valamit, aztán később mentem boltba kaját venni és csak a kártya volt nálam, amit az istennek nem akart elfogadni a gép, pedig volt rajta és a nincs fedezet szöveggel utasított el. Mint kiderült másnap, túl léptem a napi limitet, amiről teljesen elfeledkeztem, hogy egyáltalán van. Ciki volt, igen. De épp ezért megpróbálok gyilkos harag helyett inkább megértéssel viseltetni, ha valaki emiatt tartja fel a sort.

Plusz voltam kasszás is, és nekem is elég kellemetlen volt, mikor vásárló így járt. Ugyanis a mögötte álló emberek a kasszánál állón verik le sajnos.

2019. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1. Mert kivételesen nem néztem meg, azért. Gondolom te még sosem hibáztál, de ha hibáztál, akkor hiába teszed fel a kérdést magadnak utólag, hogy miért nem figyeltél oda.

A kérdésem nem is erről szólt, hanem arról hogy hogyan vélekednek ilyenkor azt emberek.

Én már láttam olyan szitut az előttem fizető emberkével, hogy a pénztárnál derült ki, hogy nincs elég pénze. A Pénztáros morgott, mert hogy ő mindig tudja mennyi pénze van stb. Én viszont sajnáltam az illetőt, mert azt is tudom milyen csórónak lenni, voltam az is valaha, mikor fillérezni kellett.

2019. ápr. 6. 10:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége úgy, ahogy az 1es. Sajnos.
2019. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, végül is ez is válasz amit az egyes írt, biztos sokan ezt gondolják.

Én 99%-ban pontosan tudom mennyi pénzem van, mennyivel indulok boltba. Ha nem tudom megnézem. Most is tudtam, csak arról feledkeztem meg, hogy be van csomagolva a pénzem.

2019. ápr. 6. 10:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt gondolom, hogy nem is én lennék, ha nem az előttem állóval történik ilyen.

Tök mindegy melyik sorba állok, ott valami elromlik.

2019. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért ez annyira nem gyakori szitu. Ami itt gyakoribb az Interspárban, sőt mindennapos, mikor elfelejti lemérni a zöldséget, gyümölcsöt. És nem azért mert nem tudja, hogy le kell mérni, mivel a négy tételből hármat lemért, a negyediket meg elfelejti. Főleg ha ez időssel történik, aki járni is alig tud, olyankor volt már hogy inkább felajánlottam ,hogy majd én elfutok lemérni.
2019. ápr. 6. 11:07
 8/12 A kérdező kommentje:
#6. Egyébként alapból sokszor gondolom én is ezt. Akkor nem mérték, le, akkor nem jó a vonalkód, akkor ütött mellé a kasszás, és hívni kell a szolgálatot kulcsot kérni stb. stb. st. Beállsz a legrövidebb sorba, és ott üt be a ménkü.
2019. ápr. 6. 11:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Ó velem már volt párszor ilyen, én viccesen lerendezem :-D


Legutóbb egyszerűen elütöttem a PIN kódot, reggel volt aludtam még, nem esett le :-D otthagytam a cucit mondtam mindjart jövök másik kártyával...mire hazaértem beugrott a helyes PIN.


Aztan volt hogy túlléptem a limitet de azt helyben meg tudom csinálni belépek netbankba és gyorsan átiŕom, persze 2p szarakodas hát istenem :-)

Cserébe en se vagyok türelmetlen ha mással történik ;-)

2019. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már ilyen, hogy otthon hagytam a pénztárcámat, igaz a pénztáros lány ismert, mert mindig abba a boltba jártam, és tudta, hogy hozom a pénzt később, így elengedett.


De hát kivel ne történhetne meg, hogy otthon hagyja a pénztárcáját...átpakolsz egy másik táskába, befizetsz valamit a neten, és elfelejted visszarakni.. ott és akkor ciki, de csak az vessen rád követ, aki még soha semmit nem felejtett el.

2019. ápr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!