Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nárcisztikus férfival,...

Egy nárcisztikus férfival, hogyan beszéljek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon régen, megismertem neten valakit,akit azóta sem tudtam elfelejteni igazán, de már akkoriban voltak jelei nárcisztikus jellemének. Sajnos ezáltal nemjutottunk semeddig, pedig azt hittem valamilyen érzelmet kiváltottam belőle.

Most újra felkeresném, de félek nem változott semmit.

Ti hogyan közelítenétek meg, ha írni szeretnétek neki? Célom, hogy beszéljünk kicsit a múltról. Nem számonkérést akarok, csak válaszokat, "miért dobott el,,?


2020. febr. 5. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha tényleg nárcisztikus, akkor nagyon rossz vége lesz, ha ráírsz, mert újra le fog venni a polcról, mint áldozatot. Épkézláb választ nem fogsz tőle kapni, ők nem kötődnek, szóval nem is igazán fogja érteni, hogy mit akarsz tőle, de annyit tudni fog, hogy még mindig foglalkoztat.
2020. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hagyd. A saját érdekedben, próbáld meg túltenni magad rajta, engedd el. És keress épelméjű embert magadnak.
2020. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Annyira jó hogy ezt a nárcisztikus személyiségzavart minden sarki Manyika tudja diagnosztizálni :D


Amúgy nem nagoyn értem, ha szerinted az, akkor világos hogy ez rossz ötlet, mit is akarsz valójában? A figyelmét újra egy órára? Biztos hogy kell neked válasz arra amire nincs?

2020. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem állítortam fel diagnózist. De mit gondolnál a helyemben? Fiatal fejjel belezúgsz valakibe, akinek számára érdekesnek tűnsz, de csak addig amíg önbizalmát, egóját fel nem turbózod. Majd ok nélkül levegőnek kezd nézni. Elhidegül. Magadban keresed a hibát.
2020. febr. 5. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Semmi köze a nárcisztikus személyiségzavarhoz. Ők nem ilyenek. Azt hiszik hogy a nárcisztikus(önimádót) jelenti. Közel sem az. Max az egoista viselkedése miatt terjedt el így. Könnyen dobálóznak ezzel sajnos.
2020. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék. Nem volt önimádat! Sőt...inkább rossznak, gonosz emberként jellemezte magát, a vége felé mondta is, hogy jobb lenne, ha nem szeretném.

De addigra késő volt. Én igyekeztem az ellenkezőjét elhitetni vele. És szépen lassan elvette az érzelmeimet. Én így foglalnám össze.

2020. febr. 5. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ha valaki rossz embernek gondolja magát,jellemzi magát akkor az bűntudatot érez. Én legalább is így tudom.
2020. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Inkább egyfajta manipulációnak tudnám be ezt a bizonyos bűntudatot...ami valójában nincs is.

Önsajnálat. Csak az kell, hogy központban legyen, mint egy áldozat.

2020. febr. 5. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza kérlek, amiket írtál róla - komolyan fel akarod venni a kapcsolatot egy ilyen emberrel? Komolyan nem voltál képes EZEN túllépni az évek alatt?
2020. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbáld letörni a szarvát, a nagymenőségét.
2020. febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!