Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikus apa nem engedi...

Nárcisztikus apa nem engedi el a 19 éves lányát sehova (? )

Figyelt kérdés

Most én vagyok a hülye vagy ez nem normális? Nem enged el dolgozni / akkor tehetem le a nyelvvizsgát amikor ő akarja ... És minden féle csunya szavakat mondd rám . Azt tervezem , hogy elhúzok innen a francba ( barátnőmhoz ) hogy végre elhessek. Na de itt a kérdés . Én ilyenkor hálátlan dög vagyok? Ennyi ideig (vigyázott rám költött rám ) és én hátat fordítók neki ... Ilyenkor én vagyok a hálátlan ?

És még mielőtt azt mondanátok , hogy beszéljek vele arra esély sincs . Egy dolog van a fejébe és annak úgy kell történnie , ha nem akkor megőrül.


( Bocsi egy kicsit össze vissza van , és biztos van helyesírási hiba is )


2019. dec. 6. 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Elöször is - hacsak nem vagy szakképzett pszichiáter - ne dobálózz az ilyen minösítésekkel, mint a nárcisztikus, ugyanis ez nem feltétlen az.

Másodszor miért nem lépsz, miért írod ki a kérdést pár naponta?

2019. dec. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem narcissistikus!
2019. dec. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy hálátlan, jól teszed, így nem lehet élni. Kitartást!
2019. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Valaki egy hete leírta ide hogy nárcisztikus és azóta mindenki ezt mondogatja a másikra...
2019. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#1 Azért "dobálózik" ilyen szavakkal mert a nárcisztikus NEM megy el szakemberhez. Ha el is megy. Akkor normálisnak mutatja magát. Fel kéne fogni végre!
2019. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki hova írta ezelőtt de én nem . Nem kell ahhoz egyetem hogy nárcisztikus jeleket felismerhesse valaki . Hirtelen mindenki triggered lett
2019. dec. 6. 09:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"#1 Azért "dobálózik" ilyen szavakkal mert a nárcisztikus NEM megy el szakemberhez. Ha el is megy. Akkor normálisnak mutatja magát. Fel kéne fogni végre!"


Azt nem ártana tudni, hogy ez NEM CSAK a nárcisztikusokra vonatkozik, hanem gyakorlatilag MINDEN pszichikai betegre.


Mellesleg a NATCISZTIKUS JEGYEK nem felismerhetöek, pontosabban sok egyéb betegségre ugyanúgy jellemzö a többsége!

2019. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy hálátlan dög, felnőttél és a saját utadat akarod járni amit apád nem hajlandó tudomásul venni. Ha nem érzed otthon jól magad minek maradnál otthon, azért, hogy teljesen tönkretedd magad idegileg? Én is ezt tettem ennyi idősen, úgy porzott utánam az út, hogy azt sem lehetett látni nyugatnak vagy keletnek indultam. Persze ne feledkezz meg a szüleidről, tartsd velük a kapcsolatot és látogass haza gyakran.
2019. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#7 Akkor meg ne beszélj hülyességeket. Egy szakembert is könnyen megtudnak téveszteni. A legtöbb nárcisztikusnak nincs papírja,nincs diagnosztizálva. Aki itt volt nárcisztikus az csak azért mutatta hogy változni akar,mert a környezetével akarja elhitetni. Hazugságokat terjesztenek. Ennyi. Aki bedől egy nárcisz hazugságainak az így járt.
2019. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hollófernyiges ***** válasza:
Szerintem sem nárcisztikus, hanem mérgező, vagy életképtelen vagy milyen értelmetlen divatszavak vannak még forgalomban.
2019. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!