Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti meg szoktátok nézni, a...

Ti meg szoktátok nézni, a válaszaitokat hány %-ra értékelték?

Figyelt kérdés
Ugyanitt mindenki csak zöld kezet nyomjon, legyen ez egy pozitív sarok. :D
2020. febr. 6. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Tetszik ez a "pozitív sarok" :)


Különben igen, mindig megnézem az értékelést

2020. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Meg szoktam nézni. És sokszor meglep a lepontozás. Igyekszem mindig pontos választ/segítséget adni, de ez nem számít. Ha valaki nem ért vele egyet, akkor megy a piros.

Főleg banki ügyekkel kapcsolatban szoktam válaszolni, mert ahhoz értek (12 éve bankban dolgozom). De valahogy mégis azokat a válaszokat tartják "hasznosnak", amiknek semmi szakmai alapja nincs, de jobban hangzik, mint a valóság.

2020. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Legtöbbször megnézem, de nem sokat törödök vele.

Csak akkor szoktam néha "rekalmálni", ha ugyanazt írtam - sokszor majdnem szó szerint -, mint a másikak és mégis nullára pontoz valaki.

Ilyenkor sem maga a lepontozás zavar, hanem hogy akinek nem tetszik a válaszom, az mivel indokolja azt. Erre még sosem kaptam választ a lepontozótól.

2020. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

4-es

Itt sem fogsz 😁

Pedig valaki(k) itt is elkezdték a lehúzást. Kíváncsi lennék, hogy miért? De válasz nem lesz 😁

2020. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

4#

Milyen szabályokat kell betartanom a válaszíráskor?


Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát!

2020. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

#5

Na és akkor mi van, ha én írok le először valamit, utánam jön az, aki megismétli, és ő 100%-ra van értékelve, én meg 0-ra? Ilyesmi is elő szokott fordulni.

Szerintem azért indult el itt is a lepontozás, mert a kérdező zöld kezeket kért. Vannak, akik dacból is pirosat nyomnak, nehogy már nekik megmondja valaki, hogy mit csináljanak. :D Egyébként igen, van, hogy visszatérek egy-egy kérdéshez megnézni az értékelést, attól függ, hogy mennyire érdekel az adott téma.

2020. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Megnézem általában, de engem nem szokott zavarni a lepontozás, amit gondolok, azt leírom, azt' ennyi. Az egyetlen kategória, ahol már nem nagyon válaszolok az a gyermekvállás. Ott valahogy nagyon összefújta a szemetet a szél. Ha leírod, hogy mittudomén meghatódtál azon, hogy ovis lett a gyereked, úgy rád támadnak, mint a hiénák a gazella kölykére. Frusztrált népség, és szinte mindig összeveszek ott valakivel, nyomják is a piros kezeket ezerrel.😀 Én meg felbosszantom magam a hülyeségen... Szóval, jobb kerüljön őket.
2020. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

*jobb kerülnöm őket,

bocsi elírtam

2020. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Általában amit meglehet nézni, megnézem.
2020. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg szoktam nézni, de gyk-s emberek véleménye a legutolsó, amire adok.
2020. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!