Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is csinál ilyet vagy csak...

Más is csinál ilyet vagy csak én nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Fürdés előtt és után is mindig kezet szoktam mosni. Illetve fürdés után nem csak simán kezet mosok, de használok kézfertőtlenítőt is.


Normális dolog ez?


Fontos a higiénia, emiatt így érzem biztosnak a dolgot. Évek óta csinálom.


Szerintetek baj?


2020. febr. 6. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj, de hülyeség.
2020. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én zuhanyzom, és előtte szoktam a nagydolgomat intézni, igy a kettő között én is kezet mosok, szerintem ez tökéletesen indokolt is. De utána nem értem, mi okom lenne rá, hiszen maga a zuhanyzás6tusfürdő, samponhasználat, ami tisztit...


Szerintem kicsit kényszere ez nálad. Egyébként azt az egyet jól érzed, hogy a fürdés nem a leghigiénikusabb tisztálkodási mód, mivel mindvégig ugyanabban az állóvizben pacsikolsz, amibe belemosod a koszt. A zuhanyzás sokkal higiénikusabb.

2020. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerbetegség. Olyasmi, mint a körömrágás.


Pszichológus elvileg tud segíteni, bár ha nem zavar senkit, mossad nyugodtan többször is.

2020. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
50%
Kiskorom óta így csinálom, mert oké, hogy sampon meg tusfürdő, de azért mégiscsak "koszt" mosok le magamról, és ezek a szerek meg szerintem nem olyan hatékonyak...
2020. febr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En meg közösségi helyeken illetve amikor hazaérek mosok kezet fertötlenitövel is meg persze wc utan.

Plusz fürdès utan zuhanyzom.

Es nem vagyok kényszeres, hanem ez valojaban/orvosilag/egészségtudatossàg szerint a helyes, csak sokan hanyagoljàk.

De vissza is kell tàplàlnom a böröm, mert szàritja a kezet a napi többszöri kézmosàs.

2020. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!