Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem akar gyereket, neked...

Aki nem akar gyereket, neked mi a célod az életben?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 04:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Ó, én az egyes számú dharmát követem (bár a kettes számú ellen, a család ellen sincs semmi kifogásom, sőt! Nagyon nagyra becsülöm és tisztelem a családos embereket).
2020. febr. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Értelmes életet élni, segíteni másoknak, a munkának élni. De ez miért kapcsolódik a gyerekhez? Nélküle nincs élet, nincs értelme az életnek? Vissza az őskorba, ahol csak az alapvető szükségletek kielégítése a fontos?
2020. febr. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Mert a gyerekszülés az cél? 😂


Nekem az, hogy boldog legyek, jó és értelmes munkát végezzek, amiben ki tudok teljesedni, a családommal lenni sokat és úgy élni az életem, hogy ne akarják mások a saját véleményüket rám erőltetni. :)

2020. febr. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Túlélni.
2020. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, bizonyára te is szoktál a gyerekeden kívül más dolgokért dolgozni. Na mi gyermektelenek is így vagyunk ezzel, csak a gyereknevelés nincs a célok között.
2020. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Sport, természet, utazás, konferenciák, fejlődés, kutatás, ismerkedés.

Mindezt úgy, hogy ne kelljen bele szakadni és vigyázza az egészségemre.


Gyerek mellett ez nekem nem lenne elérhető. Így is feszített a tempó. 20 év presztízs munka után nincs pénzem a lakhatásra, hiszen magyar fizetést kapok. :)


Apám korosztálya ennyi év után második házát vette a fizuból és 3 gyereket röhögve fenn tudott tartani bejárónővel.


Na az az idő elmúlt. Kevesebbet keresek fejlesztő mérnökként, mint apám 15 éve háziorvosként. Pedig az árak azóta 3x annyira nőttek.

2020. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Várom a mai világrend összeomlását,mert ha a mai világ megszünik az újban én leszek a császár.
2020. febr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék még tanulni, jobb munkát kapni és később vállalkozó lenni. Be szeretném járni az összes kontinenst és úgy összességében sokat utazni.

Szeretnék sokat lenni a családommal és a párommal. Új dolgokat tapasztalni, sokat olvasni stb.

Egyáltalán nem érzem azt, hogy gyereket szeretnék. Sőt, úgy érzem, hogy csak megkötné a kezem és hátráltatna.

Ez van, nem vagyunk egyformák. Bennem legalább van annyi, hogy beismerem és nem szülök társadalmi nyomásra. Nem nyomoritok meg egy gyereket, mert képtelen vagyok kiallni a saját döntésem mellett.

2020. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 Az Új Világrendre gondolsz?
2020. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Élvezni az életet & fejlődni, hasznossá tenni magam, nálam ez 2 a fő cél, aztán vannak ötleteim, hogy pontosan miket tehetnék ezügyben.

De nem egészen értem, ha akarnék gyereket, akkor se az lenne az életcélom, a gyerekszülés nem cél, hanem egy új "történetszál" startja. :D

2020. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!