Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha néha hülyének,...

Mit tegyek, ha néha hülyének, néha pedig okosnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Van amikor okosnak érzem magam, de olyankor mindig beszól valaki, ezért aztán lelombozódok. 16/L

2020. febr. 7. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne másokkal foglalkozz, ne adj a véleményükre.
2020. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én olyankor arra gondolok, ő milyen hülye.
2020. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy okos vagy buta vagy nézőpont kérdése. Mindenki jó valamiben de sok más dologhoz nem ért. Ez nem azt jelenti hogy ez alapján bárki buta lenne. Az meg semmit nem jelent ha mások beszólogatnak, pont ez a céljuk hogy bántsanak és ha nem engeded el a füled mellett akkor nyertek. Vagy csipkelődnek csak te nem érted hogy nem gondolják komolyan de ezt így nem tudom megitélni
2020. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, h hülyeséget mondasz e... Ha nem, akkor nincs okod lelombozódni, de ha igen és tisztában is vagy vele, akkor picit javíts a humorodon.
2020. febr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abszolút okos vagy buta ember nem sok van,eleve relatív fogalmakról beszélünk.Ha valaki rosszindulatból beszól,tudd,hogy az az illető saját önbizalomhiányából fakad,tehát nem veled van a baj.
2020. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!