Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mitől tartod magad magyarna...

Te mitől tartod magad magyarnak? A nyelven kívül milyen tulajdonságai vannak a magyar embereknek szerinted?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 23:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Bőgatyában majszolom az erőspistát miközben félek a migránsoktól ezért Orbánra szavazok főleg ha ad mellé egy kiló krumplit. Meg napi szinten berugok pálinkától éskarikásostorral verem az asszonyt
2020. febr. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
Attól hogy hiszel a migráns karavánban még úgy is,hogy azt soha senki nem látta.
2020. febr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

18#

Én egyszer láttam egy török kebabost, szóval nekem senki ne hazudja azt, hogy nincsenek itt migránsok.

2020. febr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
1. Ismerem a Vezírt; 2, Rosszindulatú, egoista, kukacoskodó, "nekem mindent", "csak én egyedül én építettem fel az országot" gondolkodású.
2020. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%

Külföldiek felmèrèse: a magyarok silany etkezesi alapanyagokat vesznek, a boltokban lopnak, szemetelnek, nem tudnak kifizetni forgalmi büntetést, tappenzcsalok, nem dolgoznak sokat szo nelkül, naluk az idö nem pénzt jelent, r.bis a nök öltözködese, sok a könnyü nö, vkik meg azon röhögtek hogy mennyire kellett ahhoz kreativnak lenni hogy budapest dzet van szedve buda ès pestre, es s-el kell ejteni nem sz-el, import àruknàl a silanyabb ariel jo van az a magyaroknak, jah es a Mülller: itthon gagyi analog mentöauto jatek, detto ugyanaz a mentöauto a kinti Müllerben szenzoros ugyanannyiert.

A magyar nep igenytelen szerintük röviden tömören.

Es jah. Ha külföldön vagyok en sem lazacon élek kint..

2020. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 hollófernyiges ***** válasza:
2020. febr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Bennem az erősítette meg a nemzeti öntudatot,hogy a dèlvidèken születtem ès itt èlek. Ahogy az abszolút magyar többsègű városban a betolakodó dirigál. Egyrèszt más nyelv hivatalos, ami nem az enyèm, másrèszt a törtènelmi tények miáltal sokat kutattam a magyarság irányába. Règebben atrocitások, naponta szembejövő leragasztott magyar utcanèv táblák stb folyamat kapom az ingert miáltal èrzem,hogy magyar vagyok,így hát teher alatt nől a pálma. Ha mondjuk 50km-vel távolabb èszakra születek, valószínűleg pont annyira foglalkoztatna mint az itt váloszoló többsèget hisz termèszetes ez számukra. Megjegyzem itt is vannak olyanok akiket nem igazán foglalkoztat a dolog de bennem az ehez hasonló dolgok táplálják a tüzet.
2020. febr. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Amikor egy szerb magyarabbnak tartja magát. Ez olyab romantikus volt. (pozitív értelemben)

Köszi az írásod.

2020. febr. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Héé szándékosan nem tértem erre ki, de ettől a szerbezéstől égnek áll a hajam :D Egyáltalán nem gondolom magyarabbnak magam senkinél sem, csupán hazafinak de azt is egészséges keretek között. Racionális elutasító gondolkodással bele lehet kötni ezerféleképpen de amondó vagyok,hogy inkább örülj annak,hogy a legenyhébb körülmények között viseled ennek a történelmi tragédiának a súlyát. A költözés és az elmenekülés pedig nem opció számomra :) Gondolom a németországban vagy angliában élő magyarokat sem németezed vagy angolozod. Nem ragozom tovább, azért érzem az írásodból,hogy nem kifejezetten rossz szándékkal írtad ezt.
2020. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az országhatár magyarországi, vagy szerbiai oldalán élsz, az egy tény, amivel nem is lehet vitatkozni. Az, hogy "délvidék"-nek hívod, attól az még Szerbia. Szerb törvényekkel, szerb hétköznapokkal és nagyon nem úgy kezelnek, mintha Magyarországon lennél magyar. Nekem sírhatsz, Palicsról származom. Sosem értettem, miért kell a valóságot tagadni.
2020. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!