Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mitől tartod magad magyarna...

Te mitől tartod magad magyarnak? A nyelven kívül milyen tulajdonságai vannak a magyar embereknek szerinted?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 23:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
38%
Azért is vagyunk sajna ilyen elnyomottul selejtek mert a legtöbben úgy gondolkodnak mint te :) Nem lázongok én sem, vannak szerb haverjaim is, ember-ember alapon viszonyulok mindenkihez. Viszont én alapból a kérdés témájaként válaszoltam ezt meg, nem siránkozásból. Természetesen teljesen tisztában vagyok a dolgok jelenlegi valóságával szintúgy mint a múltbéli dolgok történésével egyaránt. De nem megyek jobban bele, nem akarlak olyan dolgokról győzködni amit magadtól nem látsz át. Az meg,hogy így is le szerbezel az egyenest hányinger keltő. Nemtudom, remélem valami fattyú vagy akinek egyik szülője magyar a másik szerb, úgy talán még elfogadható. Ha magyar-magyar szülőktől származol és így tartod magad szerbnek akkor valami nagyon elcsúszhatott nálatok.. mikor van a szlavátok? ha annyira szerb vagy. Esetleg olyan szerb vagy aki tud magyarul, de akkor mindegy hisz úgy is a saját elferdített nézetedet hajtod és ez magyarázza a szerbezést is. Én nem tarthatom magam szerbnek, egyrészt eszem ágában sincs, másrészt visszamenőleg a családban mindenki magyar volt, így hogy lehetnék már szerb? Gondolom annyi az indokod,hogy szerbiában azaz pontosabban yugoszláviában születtem és van szerb állampolgárságom (is). Ezen logika alapján ugyanúgy lehetek magyar is hisz van olyan állampolgárságom is és éltem már ott. De amíg nem volt,sőt amíg még magyarországon sem jártam addig is magyar voltam :D Na fontosnak éreztem ezt, tudnék mit írni de nem kívánok veled vitatkozni mert beszűkült egysíkú nézettel hadonászol ami nem túl izgalmas, minden jót!
2020. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
32%
Nem ismersz és elítélsz. Ez mondjuk csak téged jellemez.
2020. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!